miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

SJK: Noc Kabaretowa w nowosądeckim Amfiteatrze

0 420

Już w 22 września w Amfiteatrze w Parku Strzeleckim w Nowym Sączu odbędzie się Noc Kabaretowa. Bilety dostępne sią na stronie MOK – KLIK oraz na stronie e-bilet – KLIK. Wydarzenie odbędzie się w ramach trwającej Sądeckiej Jesieni Kulturalnej ’21. 

 

Czytaj również: Prawdziwe show Kamila Bednarka niedługo w Nowym Sączu

 

 

KABARET NOWAKI i KABARET SMILE
Kabaret Nowaki tworzy zupełnie nowatorską jakość na polskiej scenie kabaretowej. Znani z wielu produkcji telewizyjnych m.in. Paranienormalni Tonight i Kabaret na żywo, gospodarze Płockich Nocy Kabaretowych oraz Polskiej Nocy Kabaretowej, uczestnicy wszystkich największych telewizyjnych festiwali kabaretowych. Ich żywiołem są jednak występy na żywo i bezpośredni kontakt z publicznością. To tu czują się jak ryby w wodzie, bawiąc widzów w sposób nieskrępowany i spontaniczny. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę.

 

 

Program “Tu i Teraz” to wynik wielomiesięcznych obserwacji prowadzonych przez Kabaret Smile. Po wnikliwej analizie zebranego materiału z #obserwujemywas, powstał program ukazujący szeroki przekrój codziennych sytuacji z życia zarówno typowego “Seby”, jak również celebrytów z pierwszych stron gazet.

Nowe perypetie w domu Bożenki i Merlina, wpływ nowych technologii i mediów społecznościowych na nasze życie, to tylko nieliczne tematy, które w zabawny sposób przedstawia w swoich skeczach Kabaret Smile. Nie zabraknie również uwielbianych przez widzów piosenek.

Śmiech to zdrowie!

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź