miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Stand Up i Beatrock w Prowincjonalnej!

0 251

Kawiarnia Prowincjonalna w Nowym Sączu (róg ul. Piastowskiej i Pijarskiej) zaprasza na dwa niezwykłe wydarzenia. Pierwsze już jutro, 17 listopada wystąpi szczeciński komik Damian „Viking” Usewicz w ramach cyklu “Stand Up w Prowincjonalnej”. Drugim wydarzeniem będzie koncert Bartasa Szymoniaka w towarzystwie gitarzysty i wokalisty Michała Parzymięso. Artyści tworzą w nowym stylu Beatrock. To nowe zjawisko łączące elementy beatboxu, wokali i żywych instrumentów zobaczymy już w czwartek 21 listopada.

 

Czytaj również: Różyczka MOŻE przestać cierpieć! Brakuje już tylko 65 tys. złotych

 

W niedzielę 17 listopada o godz. 19:00 w cyklu “Stand Up w Prowincjonalnej” wystąpi Damian “Viking” Usewicz. Wieczór poprowadzi Jego Eminencja Tomasz Biskup. Damian „Viking” Usewicz: Szczeciński komik, konferansjer oraz organizator imprez komediowych. Ze sceną związany od niemal 10 lat. Jeden z twórców szczecińskiej (i nie tylko) sceny stand-up. Występował na wielu scenach w całej Polsce. Organizator i prowadzący niezliczonej ilości imprez komediowych. Gospodarz kilku scen stand-upowych w swoim regionie.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia online na kupbilecik.pl lub w kawiarni.

 

 

 

Czwartek 21 listopada o godz. 20:00 koncert. Wystąpi Bartas Szymoniak w towarzystwie gitarzysty i wokalisty Michała Parzymięso. Bartas Szymoniak – to artysta kreujący nowe zjawisko na polskiej scenie muzycznej, które nazwał BEATROCKIEM (gatunek łączący elementy beatboxu, wokali i żywych instrumentów). Absolwent Wydziału Jazzu AM w Katowicach, laureat “IDOLA”, były frontman grupy Sztywny Pal Azji (2008-2015). Wszystkie dźwięki tworzy na żywo sam (bas, perkusja, trabki, śpiew itd.) a następnie zapętla na tzw looper. Dźwięk po dźwięku, warstwa po warstwie.

 

 

Podczas koncertu usłyszymy także zapewne legendarny utwór “Kocham Wolność” Chłopców z Placu Broni we własnej aranżacji Artysty, którego premiera miała miejsce w 18. rocznicę śmierci Bogdana Łyszkiewicza – 23.06.2018 r. Utwór przez 13 tygodni znajdował się w czołówce listy przebojów Programu Trzeciego Polskiego Radia. Jest pierwszym polskim utworem nagranym jedynie za pomocą beatboxu i gitary, który znalazł się na tej liście i dotarł tak wysoko.

Bilety w cenie 30 zł do nabycia online na kupbilecik.pl lub w kawiarni.

Opr. Rafał Kmak
fot. prowincjonalna

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź