miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Święto Kino powraca! Bilety na wszystkie filmy za 10 zł

0 396

Po trzyletniej przerwie na mapę filmowych wydarzeń wraca Święto Kina. W najbliższą niedzielę, 30 października we wszystkich multipleksach i w wybranych kinach studyjnych bilety na każdy seans będą kosztować tylko 10 złotych. To jedyny taki dzień w roku, sieć kin Helios zaprasza swoich widzów do wspólnego świętowania.

Czytaj również: Egzorcyzmy, Halloween, Bejbis, Kopciuszek. Helios zaprasza na film [Repertuar]

Święto Kina to ogólnopolska akcja, w której udział biorą największe sieci kin, a także minipleksy oraz kina jednosalowe. Jej ideą jest upowszechnianie sztuki filmowej i promowanie kina jako rozrywki dostępnej dla wszystkich. To niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć premierowe filmy i bieżący repertuar na dużym ekranie. Tego dnia można nadrobić kinowe zaległości za jedyne 10 złotych (plus opłata serwisowa w przypadku zakupu on-line).

Ostatnia niedziela października będzie Świętem Kina, ale też świętem widzów, którzy będą mogli zatracić się w niezwykłych filmowych opowieściach i na kilka godzin odciąć od rzeczywistości. Przy szalejących wszędzie cenach branża kinowa wychodzi naprzeciw widzom obniżając koszt wyjścia do kina, aby mogli skorzystać z rozrywki na najwyższym poziomie za symboliczną opłatą.

Repertuar podczas Święta Kina będzie naprawdę bogaty – każdy znajdzie coś dla siebie! Na fanów rodzimej kinematografii czekać będą: poruszający film biograficzny „Ania”, nagrodzony podczas tegorocznego Festiwalu w Gdyni film „Johnny” oraz „Bejbis” – najnowsza komedia w reżyserii Andrzeja Saramonowicza. Ponadto widzowie będą mogli wybrać się na animację „Kopciuszek i kamień życia”, brawurową produkcję „Black Adam”, a także mrożące krew w żyłach horrory: „Egzorcyzmy siostry Ann” i „Halloween Ends”.

Sieć kin Helios zaprasza na tegoroczną edycję Święta Kina! Szczegóły dostępne są na stronie: www.swietokina.com oraz www.helios.pl/swietokina. Do zobaczenia 30 października!

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź