miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

“TITLE” – wernisaż wystawy Tomasza Bocheńskiego

0 142

W piątek 11 czerwca w godzinach 18-21 w Galerii Stuki Sokół odbędzie się wernisaż wystawy prezentującej ponad 50 projektów grafiki prasowej autorstwa Tomasza Bocheńskiego. Wstęp wolny.

 

Czytaj również: Mniej wypadków i kolizji. Podsumowanie długiego weekendu na sądeckich drogach

 

TOMASZ BOCHEŃSKI
Nowosądeczanin, dyrektor artystyczny grupy medialnej Polska Press. Od 15 lat z zamiłowaniem i pasją tworzy projekty graficzne gazet, stron internetowych, książek, logotypów oraz systemów identyfikacji wizualnej. Pracę zaczynał w “Gazecie Krakowskiej”, od 2017 r. był dyrektorem artystycznym “Dziennika Polskiego”, w 2013 roku został dyrektorem artystycznym Polska Press. Jego kreatywność, nieszablonowe podejście do zagadnień projektowania oraz zacięcie artystyczne zostały wielokrotnie nagrodzone w najbardziej prestiżowych konkursach branżowych w Polsce (m.in. GrandFront, ArtFront oraz Chimera Grand Prix) oraz za granicą (w konkursach European Newspaper Award oraz Best of News Design – The Society for News Design w USA).

Ponieważ wernisaż organizowany jest w reżimie sanitarnym, liczba osób uczestniczących w wydarzeniu jest limitowana przepisami. W związku z tym prosimy o potwierdzenie swego przybycia do dnia 10 czerwca 2021 roku telefonicznie 18 53 40 663, 18 53 40 679 od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 17.00 lub e-mailem na adres: u.modliborek@mcksokol.pl, e.rams@mcksokol.pl.

W sytuacji braku możliwości organizacji wernisażu z powodu obostrzeń, otwarcie wystawy odbędzie się online bez udziału zwiedzających.

 

Fot., źródło: mcksokol.pl

 

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź