miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Tomasz Bulzak zwycięzcą rockowego festiwalu

0 204

Tomasz Bulzak, Milena Bodurka i Wiktoria Pongowska to zwycięzcy III edycji Festiwalu Rockowego „Muzyka dla Wszystkich”, który właśnie zakończył się w Centrum Kultury i Promocji w Łososinie Dolnej. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski.

 

Czytaj również: Już w niedzielę Sądeczanin w TVP2! Mateusz Rajski zachwyci jurorów Szansy na Sukces?

 

Wykonawcy prezentowali bardzo wysoki poziom – mówi starosta Marek Kwiatkowski. – Cieszę się, że pomimo pandemii i obostrzeń, udało się zorganizować tę imprezę. Wspieram i będę wspierał takie inicjatywy. Mamy uzdolnioną młodzież, której trzeba umożliwić rozwijanie pasji i prezentowanie umiejętności szerszej publiczności.

 

Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Muzyka dla wszystkich na czele z Elżbietą i Ryszardem Gołębiami, którzy włożyli sporo pracy, aby Festiwal doszedł do skutku. Pomagali w tym m.in.: samorządowcy i sponsorzy, którzy zasiedli na widowni. Był wśród nich m.in. starosta Marek Kwiatkowski, wicestarosta Antoni Koszyk, wójt gminy Łososina Dolna Andrzej Romanek.

Starosta Marek Kwiatkowski wręczył ufundowaną przez siebie nagrodę za zdobycie I miejsca Tomaszowi Bulzakowi. Do artysty powędrował czek na 2 tysiące złotych.
II miejsce zdobyła Milena Bodurka i z rąk wójta gminy Łososina Dolna Andrzeja Romanka odebrała czek na 700 złotych.
III miejsce wyśpiewała Wiktoria Pongowska, której czek w wysokości 500 złotych wręczył Ryszard Gołąb.

Muzyczne zmagania były transmitowane na żywo. Do jutra można głosować na wykonawców – cna jednego z nich czeka nagroda publiczności. Tutaj można obejrzeć całość imprezy: https://vimeo.com/464185049?fbclid=IwAR3or-N4mZvCE9EecXR28CU929nD2blfQoMx7v_ukydnsWB8IGJd71Ifw9I
 
Fot. Maria Olszowska
 
Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź