miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

„Trener życia” na zakończenie XXII Jesiennego Festiwalu Teatralnego [ZDJĘCIA]

0 308

Spektakl pt. „Trener życia” w wykonaniu wybitnych aktorów Teatru im. Adama Mickiewicza z Częstochowy został zaprezentowany w ostatnim dniu Jesiennego Festiwalu Teatralnego w Nowym Sączu. Na deskach Miejskiego Ośrodka Kultury przy Al. Wolności pojawili się: Sambor Czarnota, Sylwia Karczmarczyk, Iwona Chołuj oraz Maciej Półtorak.

 

Czytaj również: „Czarna komedia” pojawiła się na XXII Jesiennym Festiwalu Teatralnym [ZDJĘCIA]

 

Nie radzisz sobie z życiem? Praca to pasmo udręki, w życiu prywatnym nie jest lepiej? Rozwiązanie jest proste: przeczytaj podręcznik „Jak żyć. Poradnik w pigułce”, następnie „Asertywna i przebojowa – rady i wskazówki”. Realizuj punkt po punkcie zalecenia autora. Za tydzień będziesz świętować swoje małe zwycięstwa. Nie pomaga? To wyjmij coacha, osobistego trenera życia, który pomoże uświadomić Ci swoje błędy i znaleźć właściwą drogę… Ale co wtedy, kiedy i on zaczyna błądzić?

„Trener życia” to opowieść o dwojgu ludziach, z których Ona nie odnajduje się w gąszczu życia, a On uświadamia sobie, że droga, którą dotychczas przemierzał, wiedzie na manowce…

„Bardziej i mniej konwencjonalne terapie to doskonały temat na satyrę, ale „Trener życia” oferuje coś więcej niż tylko szkicowanie grubą kreską karykatury…” (Steve Bennet, The UK Comedy Guide).

W przedstawieniu pt. „Trener życia” w reżyserii Wojciecha Malajkata wystąpili: Sylwia Karczmarczyk, Sambor Czarnota, Iwona Chołuj oraz Maciej Półtorak. Po spektaklu zainteresowani mieli okazję spotkać się i porozmawiać z aktorem Samborem Czarnotą.

Agnieszka Michalik
Fot.: Jerzy Cebula, Andrzej Rams

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź