miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

„Tresowany mężczyzna” pojawił się na deskach Miejskiego Ośrodka Kultury [ZDJĘCIA]

0 321

Teatr KAMIENICA z Warszawy przedstawił komedię Johna von Duffela na motywach „Der dressierte Mann” E. Vilar pt. „Tresowany mężczyzna”. Spektakl został zaprezentowany w ramach ósmego dnia XXII Jesiennego Festiwalu Teatralnego w Nowym Sączu.

 

Czytaj również: „Czy Ty to Ty?” czyli komedia w wykonaniu aktorów Teatru CAPITOL z Warszawy [ZDJĘCIA]

 

Kobiety na wysokich stanowiskach i z dobrą pensją to fakt, ale nie każdemu facetowi się to podoba. Tym bardziej, gdy awans przychodzi do młodszej koleżanki z pracy, która jednocześnie jest partnerką w życiu…

Sebek, wychowany co prawda w duchu równouprawnienia, ma z tym ewidentny problem. To on chciałby być głową rodziny – twardym i stanowczym mężczyzną, który sam decyduje, kiedy wyciągnąć pierścionek zaręczynowy. Czy przebojowa Helena, jej mama i mama Sebka pozwoliły mu na to? Czy znalazły sposób, by go „wytresować” do roli, którą dla niego przewidziały? Dowiedzieli się o tym licznie zgromadzeni na przedstawieniu widzowie.

W spektaklu pt. „Tresowany mężczyzna” wystąpili: Marta Chodorowska – Helena, Dorota Chotecka – mama Heleny, Justyna Sieńczyłło – mama Sebka oraz Adam Serowaniec – Sebek.

Agnieszka Michalik
Fot.: Jerzy Cebula, Andrzej Rams

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź