miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Udało się! Tomek zwyciężył Szansę na sukces i zaśpiewa w Opolu

0 3 920

Nowosądeczanin Tomasz Bulzak wywalczył o możliwość występu podczas koncertu Debiuty w Opolu. Taka okazja pojawiła się, gdyż wspólnie z córką Czesława Niemena, Natalią Tomek wygrał program Szansa na Sukces

 

Czytaj również: Sześcioraczki z Tylmanowej kończą 2 latka! Filip, Tymon, Zosia, Kaja, Malwina i Nela w doskonałej formie [Zdjęcia]

 

Wielki finał „Szansy na sukces 2021” za nami. 12 finalistów walczyło o występ w Debiutach podczas 58. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, który już we wrześniu. Kto wygrał wiosenną edycję „Szansy na sukces”? Poznajcie laureata „Szansy na sukces. Opole 2021”.

Tomasz Bulzak w wielkim finale programu „Szansa na sukces. Opole 2021” zaśpiewał piosenkę „Nie zostało nam już nic” z repertuaru Krzysztofa Krawczyka. Ula Issel wykonała kultową „Małgośkę”. Aleksandra Orłowska zmierzyła się z utworem „Czy te oczy mogą kłamać”. Bilet na 58. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu wygrał Tomasz Bulzak.

Tomasz Bulzak urodził się 24 listopada 1991 r. w Nowym Sączu, tam też stawiał swoje pierwsze kroki na scenie, zarówno muzycznej, jak i teatralnej. Choć ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie, gdy tylko może poświęca się swojej największej pasji: muzyce. Jest wokalistą kształconym według skandynawskiej metody CVT pod okiem Krzysztofa Szczypuły. Śpiewa w hard-rockowym zespole Hardway. Z powodzeniem odnajduje się także na scenie teatralnej i musicalowej, w 2018 r. wystąpił w roli Fiedki w musicalu „Skrzypek na dachu”, zaś w 2021 r. Tomek będzie kreował rolę Jezusa w rock-operze „Jesus Christ Superstar”. W 2020 roku został zwycięzcą trzeciej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Rockowego „Muzyka dla Wszystkich”, zdobywając Grand Prix oraz Nagrodę Specjalną Stowarzyszenia Muzyka dla Wszystkich. Prywatnie jest mężem Martyny i ojcem dwójki dzieci: Róży i Zbyszka.

 

 

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź