miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Wernisaż wystawy fotografii Adriana Marasia już wkrótce!

0 187

Wernisaż wystawy fotografii Adriana Marasia – „Mind is the Magic – Umysł jest Magią” podsumowującej pięć lat twórczości fotograficznej artysty odbędzie się już 14 września o godz. 18:00 w Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Szwedzkiej w Nowym Sączu. Będzie ona otwarta dla zwiedzających do 3 października.

 

Czytaj również: Sądeckie Dni Fotografii zakończyła okolicznościowa gala! [ZDJĘCIA]

 

– To dla mnie bardzo ważny moment, ponieważ wracam do miejsca, w którym kilka lat temu zaczęła się moja przygoda z fotografią… – podkreśla Adrian Maraś, autor wystawy.

 

 

Adrian Maraś – urodzony w 1996 roku w Nowym Sączu. Artysta fotograf, freelancer, zwolennik nurtu minimalistycznego oraz fotografii reporterskiej. Jest twórcą i założycielem Sądeckiej Grupy Fotograficznej. Autor kilku wystaw i publikacji. Jego zdjęcia zostały wyróżnione m.in. przez National Geographic, Kodak Moments czy Canon Polska. Jedna z prac stała się również oficjalną tapetą motywu personalizacji systemu Microsoft Windows.

Na wystawie zaprezentowane zostaną wybrane prace, które poruszają szerokie spektrum zagadnień – począwszy od postępu cywilizacyjnego, poprzez piękno i drapieżność zwierząt, kończąc na ujęciu chwili współczesnego życia w społeczeństwie. Autor opowiada o świecie, skłaniając do przełamywania schematycznego postrzegania rzeczywistości.

Adrian Maraś serdecznie zaprasza wszystkich do obejrzenia wystawy fotografii pt. „Mind is the Magic – Umysł jest Magią”, która będzie czynna od 14 września do 3 października.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło: Centrum Informacji Turystycznej
Fot.: Adrian Maraś

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź