miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Wiktoria Tracz z nowym teledyskiem prosto z Londynu! [WIEDO]

0 781

Pochodząca z Korzennej Wiktoria Tracz w styczniu wystąpiła w programie The Voice Kids, w którym zachwyciła jury i porwała na scenę Tomsona i Barona. Wprawdzie nie wygrała programu, ale napisała nowy singiel ,,Beat Is Off”, do którego powstał teledysk.

 

Czytaj również: Sądecka wokalistka Izabela Szafrańska i „Piosenka o nadziei” na 100-lecie odzyskania niepodległości [ZDJĘCIA]

 

15-letnia Wiktoria Tracz to Sądeczanka pochodząca z Korzennej, która uczy się w The Brit School w Londynie. W styczniu wystąpiła w polskiej edycji programu The Voice Kids, a na swoich trenerów wybrała wówczas Tomsona i Barona. Jednakże odpadła z programu w lutym podczas bitwy na głosy.

 

O Wiktorii można przeczytać tutaj: Sądeczanka zachwyciła jurorów. Tomson i Baron zaśpiewali na scenie z Wiktorią Tracz [WIDEO]

 

21 maja w sieci pojawił się klip do nowego singla Sądeczanki – ,,Beat Is Off”. Utwór został wyprodukowany przez wytwórnię Delphy Records we współpracy z Wiktorią. Młoda wokalistka sama napisała scenariusz do teledysku i zajęła się jego produkcją wraz z grupą szkolnych znajomych w Londynie.

 

 

A tak przedstawiała się praca młodych artystów za kulisami:

 

 

Przypominamy, że rok temu w marcu premierę miał jej teledysk do piosenki „Zimowy bal”, a w kwietniu pojawił się klip „Naście lat”.

 

MK
Fot.: YouTube -,,Beat Is Off” – print screen
Wideo: YouTube, Facebook Wiktoria Tracz

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.