miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

„Woda dobra na wszystko” – rusza konkurs plastyczny Sądeckich Wodociągów

0 1 055

Każdy z nas wie, jak ważne jest picie wody, która poprawia trawienie, wypłukuje z organizmu toksyny, nawilża skórę, poprawia pamięć oraz koncentrację. Woda to także sposób na relaks i uprawianie sportu. Tegoroczna edycja konkursu Sądeckich Wodociągów odbywa się pod hasłem „Woda dobra na wszystko”. Spółka chce zwrócić uwagę uczniów i przedszkolaków jak różne zastosowania ma woda oraz jak wpływa na prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu.

 

Czytaj więcej: Pycha zawsze kroczy przed upadkiem, czyli nosił wilk razy kilka… [Felieton]

 

Konkurs plastyczny Sądeckich Wodociągów odbywa się po raz siódmy. Łącznie, do tej pory jury oceniło prawie 5 tysięcy prac.

– Zachęcamy uczniów oraz przedszkolaków do wzięcia udziału w tegorocznych zmaganiach plastycznych – mówi Tadeusz Frączek, prezes zarządu Sądeckich Wodociągów.
– Inicjatywy budujące świadomość ekologiczną najmłodszego pokolenia są dziś szczególnie ważne. Dlatego pomimo epidemii chcemy utrzymać naszą wieloletnią, konkursową tradycję –
dodaje prezes.

Prace konkursowe można składać od 15 lutego do 12 marca 2021 roku.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w Światowym Dniu Wody tj. 22 marca.

Przed przystąpieniem do tworzenia prac konkursowych należy uważnie przeczytać regulamin. Tylko prace spełniające wymagania określone przez Organizatora będą oceniane przez jury.

W ubiegłym roku prace oceniał artysta – malarz Wacław Jagielski. Spośród 1304 prac wybrał 12, które trafiły do kalendarza na 2021 rok.

Kalendarz ze zwycięskimi pracami można zobaczyć TUTAJ.

 

Fot., źródło: Sądeckie Wodociągi

 

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź