miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Wokalistka zespołu No Brothers zaśpiewa w Polsacie!

0 439

Już w najbliższą środę (20 marca) w 5 rocznicę powstania zespołu No Brothers, Bożena Górecka-Tokarczyk zaśpiewa w programie All Together Now – Śpiewajmy Razem – informują artyści na swoim fanpage.

Czytaj również: Już niebawem Gala Boksu „Boxing Fight Championship 1” – KLIK

No Brothers to gitarowa energia połączona z charyzmatycznym wokalem a także mocne, melodyjne kompozycje, poruszające teksty, bogate brzmienie i żywiołowe koncerty. W dorobku dwie przebojowe płyty, teledyski zrealizowane przez Regionalną Telewizję Gorlicką oraz liczne koncerty plenerowe i klubowe m.in. w ramach WOŚP a także jako support zespołów: Organek, Dawid Kwiatkowski, Bracia, Perfect, Wojtek Pilichowski Band, Kasia Kowalska, Łzy, Kamil Bednarek, Doda & Virgin. We wrześniu 2015 roku utwór “Oderwani od rzeczywistości” znalazł się na pierwszym miejscu list przebojów MTV24.TV i portalu Planeta Kobiet a w grudniu tego samego roku sukces ten powtórzył utwór “Tak niewiele” nagrany z kwartetem smyczkowym. Kolejne utwory które doszły na szczyty obu tych list przebojów to: “Wszystko w twoich rękach” w kwietniu 2016 i “Jej oczu blask” w październiku 2017. W 2018 roku Bożena Górecka-Tokarczyk i Artur Kmiecik wystąpili w programie Mam Talent w telewizji TVN. W tym samym roku ukazała się druga płyta No Brothers II.

Skład zespołu:
Bożena Górecka-Tokarczyk – śpiew
Artur Kmiecik – gitara
Natalia Jawor – gitara basowa
Marcin Kmak – perkusja

 

Śpiewajmy razem. All Together Now – program rozrywkowy, nadawany przez telewizję Polsat od 5 września 2018, oparty na brytyjskim formacie All Together Now na licencji BBC Worldwide. Pierwszą edycję programu prowadził Igor Kwiatkowski, a drugą – Mariusz Kałamaga.

 

 

Opr. Rafał Kmak
źródło: FB, wikipedia, youtube

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź