miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

XVII edycja Turnieju Rodzin okazją do dobrej zabawy w gronie najbliższych

0 345

W sobotę (1 grudnia) o godzinie 16:00 w hali sportowej MOSiR mieszczącej się przy ulicy Nadbrzeżnej odbędzie się XVII Turniej Rodzin. Organizacją wydarzenia zajmuje się Pałac Młodzieży w Nowym Sączu oraz Stowarzyszenie Miłośników Zespołu Regionalnego „Sądeczoki”. Patronat nad imprezą sprawuje także Urząd Miasta Nowego Sącza.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Prezydent Ludomir Handzel będzie się spotykał z mieszkańcami w soboty!

 

Zgodnie z tradycją, rodziny biorące udział w rywalizacji będą mogły sprawdzić się w szeregu konkurencji o charakterze sprawnościowym, plastycznym czy tanecznym.

Będzie dobra zabawa, dobry nastrój i nagrody, które każdego roku są tak cenne, że każda rodzina chętnie chce brać udział w turnieju i o nie powalczyć. Ponieważ już jest okres przedświąteczny, Mikołaj będzie się skradał wśród publiczności i tych, którzy będą uczestniczyć w dopingowaniu rodzin w rozgrywkach, nagrodzi upominkami – informuje wicedyrektor Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu Antoni Reszkiewicz.

Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkie chętne familie. Warunkiem wzięcia udziału w rywalizacji jest obecność rodziny składającej się z mamy, taty oraz potomka, którego wiek nie przekracza 15 lat.

 

Opr.: Marcin Cięciwa

Źródło i Fot.: nowysacz.pl

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź