miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

XVII Turniej Rodzin zakończony! Nie zabrakło nagród, emocji i dobrej zabawy [ZDJĘCIA]

0 581

Na rodziny w liczbie jedenastu, które 1 grudnia spotkały się w sądeckiej hali MOSiR mieszczącej się przy ulicy Nadbrzeżnej w Nowym Sączu, czekała solidna porcja świetnej zabawy oraz atrakcyjne nagrody. Familie rywalizowały w konkurencjach o charakterze plastycznym, zręcznościowym oraz tanecznym.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Na płycie rynku pojawiła się ogromna choinka! [ZDJĘCIA]

 

Turniej został zainaugurowany przez Milenę – Małecką Rogal, dyrektor Pałacu Młodzieży, który był organizatorem inicjatywy.

– Bardzo się cieszę, że pomimo mroźnej aury jesteśmy tutaj wszyscy razem i czujemy, że Święta Bożego Narodzenia powoli się zbliżają. Jestem pewna, że jak zawsze podczas Turnieju Rodzin będzie radośnie, gorąco, a wszystkie prezenty ufundowane przez Urząd Miasta Nowego Sącza będą wspaniałą niespodzianką. Za wszystkie rodziny trzymam mocno kciuki, a rodzicom życzę radosnej zabawy ze swoimi dziećmi – mówiła dyrektor Pałacu Młodzieży.

 

 

Spośród jedenastu rodzin, do finałowej piątki zakwalifikowały się rodziny: Grubarczyków, Rosińskich, Petryszaków, Adamczyków oraz Ptaszników. Najlepsi okazali się ci pierwsi. W kilku konkurencjach brali też udział przedstawiciele publiczności, która tłumnie zasiadła na trybunach gorąco kibicując rywalizującym rodzinom. Oceny poszczególnych występów wystawiało jury w składzie: Halina Wiśniowska (przewodnicząca) z Wydziału Edukacji Urzędu Miasta, Milenia Małecka-Rogal, dyrektor Pałacu Młodzieży, Antoni Reszkiewicz, wicedyrektor Pałacu Młodzieży, pomysłodawca i koordynator Turnieju Rodzin, a także przedstawiciele publiczności – Dorota Bielska i Wiesław Korzym.

 

 

Podczas turnieju swoje zdolności artystyczne w postaci występów tanecznych, baletowych oraz wokalnych zaprezentowali także podopieczni Pałacu Młodzieży.

Organizatorem XVII Turnieju Rodzin był Pałac Młodzieży w Nowym Sączu i Stowarzyszenie Miłośników Zespołu Regionalnego „Sądeczoki”. Projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Urzędu Miasta Nowego Sącza. Organizatorzy składają również podziękowania za pomoc w realizacji wydarzenia Restauracji Gondola.

 

 

Opr.: Marcin Cięciwa

Źródło i Fot.: palacmlodziezy.pl

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź