miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Zespół Perfect dał koncert w Krynicy-Zdroju [Zdjęcia]

0 123

W miniony piątek (23 lutego) odbył się przedostatni koncert w ramach tegorocznego zimowego cyklu Krynica Źródłem Kultury. W Pijalni Głównej zagrał zespół Perfect, wykonując swoje najbardziej znane przeboje m.in. “Autobiografia”, “Ale wkoło jest wesoło”, “Chcemy być sobą” i “Niepokonani”.

 

Czytaj również: Koncert zespołu Kult w Krynicy-Zdroju [Zdjęcia]

 

Piątkowy koncert rozpoczął się od zmagań trzech finalistów Festiwalu Supportów. O pierwszą nagrodę w wysokości 40.000 walczyli ze sobą Edyta Górecka, LET – Live Electro Therapy oraz Seven on Seven. Każdy z zespołów zaprezentował się w 15-minutowym repertuarze, a następnie zostały ocenione przez jury oraz internautów.

Krótko po godzinie 20.00, tuż po finałowych koncertach Festiwalu Supportów na scenie pojawił się Grzegorz Markowski i towarzyszący mu muzycy. To jeden nielicznych polskich zespołów, który mimo kilku dekad scenicznego stażu, wciąż trzyma formę i klasę. Przez przeszło czterdzieści lat zespół wychował już kilka pokoleń wiernych fanów.

Podczas koncertu zabrzmiały takie przeboje jak “Nie płacz Ewka”, “Chcemy być sobą”, czy “Niewiele Ci mogę dać”. Na liście znalazły się jeszcze między innymi “Pepe wróć”, które stało się pokazem umiejętności obu gitarzystów – Dariusza Kozakiewicza i Jacka Krzaklewskiego, czy “Idź precz”, a także instrumentalny utwór M.U.S.K.K. z płyty „Muzyka”. Koncert zamknęły “Autobiografia”, “Ale wkoło jest wesoło”, “Chcemy być sobą” i “Niepokonani” oraz owacje publiczności. Tuż po koncercie Perfectu zostały ogłoszone wyniki Festiwalu Supportów – jego zwycięzcą została Edyta Górecka.

Organizatorzy cyklu Krynica Źródłem Kultury: Uzdrowisko Krynica Żegiestów S.A., agencja eventowa Especto. Sponsorzy: Miasto Krynica-Zdrój i Polskie Koleje Linowe S.A.

 

 

Opr. MK
Źródło: Especto
Fot.: Grzegorz Korzec

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.