miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Zwyciężczyni The Voice of Poland Marta Gałuszewska wystąpiła w Nowym Sączu!

1 533

Marta Gałuszewska z zespołem zaśpiewała dzisiaj na nowosądeckim rynku podczas inauguracji akcji “Bezpieczne wakacje”. Wokalistka zaprezentowała swoje autorskie utwory, ale też najbardziej znane covery.

 

Czytaj również: Sądeczanki trenowały z Ewą Chodakowską na rynku w Nowym Sączu! [ZDJĘCIA]

 

Tuż przed gwiazdą wieczoru, na rynku wystąpili laureaci V Sądeckich Konfrontacji Artystycznych Talentów – SKAT oraz zespoły i soliści z Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu.

Punktualnie o 19:00, na scenie pojawiła się Marta Gałuszewska – zwyciężczyni 8. edycji The Voice of Poland oraz finalistka Koncertu Premier 55. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. – Chciałam Wam serdecznie podziękować za to, że dzisiaj tutaj jesteście, ale też za to, jak wspieraliście mnie podczas The Voice of Poland mimo tego, że przecież najbardziej kibicowaliście reprezentantowi Sądecczyzny, czyli Michałowi Szczygłowi. To dla mnie wiele znaczy – mówiła piosenkarka.

 

 

Organizatorami imprezy są: Miasto Nowy Sącz, Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu, Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu oraz Stowarzyszenie Sursum Corda.

 

Marek Jaśkiewicz
fot. Marek Jaśkiewicz

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. XXYXX pisze

    Ją też z zamenhofa wywieźli??

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.