miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Poręba: „Będziemy stawiać na kulturę wyższą, a nie masową oraz poszerzymy repertuar dla mieszkańców”

0 461

Marcin Poręba pełni obowiązki dyrektora Wydziału Kultury, Sportu, Komunikacji Społecznej i Promocji Urzędu Miasta Nowego Sącza. Zapowiada zmiany w komunikacji z mieszkańcami, ale i wewnątrz ratusza. Ponadto stawia na kulturę wyższą, a nie masową.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Marcin Poręba zostanie nowym rzecznikiem prasowym Urzędu Miasta?

 

– Prezydent przyjął moją koncepcję zmian w dwóch obszarach miękkich, ale z punktu widzenia administracji samorządowej bardzo ważnych, czyli komunikacji społecznej i kultury. Mieszkańcy Nowego Sącza zauważą zmiany sposobu komunikacji przede wszystkim Urzędu Miasta ze społeczeństwem, ale również sposobu komunikacji wewnątrz ratusza. Audyt, który przeprowadza zastępca prezydenta wskazał na to, że niestety nie ma komunikowania między jednostkami administracyjnymi Urzędu Miasta i to zostanie zmienione. Będziemy stawiać na kulturę wyższą, a nie masową. Rozszerzymy repertuar i propozycje dla mieszkańców miasta – powiedział Marcin Poręba, pełniący obowiązki dyrektora Wydziału Kultury, Sportu, Komunikacji Społecznej i Promocji Urzędu Miasta Nowego Sącza.

Od poniedziałku (10 grudnia) Marcin Poręba oficjalnie rozpoczął pracę w ratuszu. Prezydent Miasta Nowego Sącza Ludomir Handzel liczy na to, że nowy dyrektor „będzie wspierał dobrą komunikację z mieszkańcami miasta i z otoczeniem oraz sądecką kulturę”.

Agnieszka Michalik
Fot.: Agnieszka Michalik

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź