miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Bezpieczne wakacje 2020! Od poniedziałku moc atrakcji dla najmłodszych

0 336

Rusza kolejna edycja Bezpiecznych Wakacji. Dziś w Pałacu Młodzieży odbyła się konferencja prasowa, podczas której prezydent Ludomir Handzel wraz z zastępcą prezydenta Magdaleną Majką, dyrektor Pałacu Młodzieży Milenią Małecką – Rogal oraz dyrektorem Wydziału Komunikacji Społecznej i Kultury Marcinem Porębą przybliżyli szczegóły tegorocznej edycji. Jak zwykle na dzieci i młodzież z Nowego Sącza czeka moc atrakcji.

 

Czytaj również: Andrzej Duda w Starym Sączu! Ogólnopolskie zakończenie kampanii na Sądeczcyźnie

 

– Powoli wracamy do normalności – powiedział prezydent Ludomir Handzel. – Musimy zacząć żyć normalnie, dlatego chcemy przedstawić plany Pałacu Młodzieży na okres wakacji. Wiemy, że spora grupa mieszkańców nie wyjedzie na wakacje w tym roku, dlatego tym bardziej chcemy zapewnić wsparcie dla rodziców i dzieci podczas wakacji. 

 

 

Bardzo się cieszę, że dzięki Panu Prezydentowi oferta Bezpiecznych Wakacji będzie naprawdę szeroka. Mamy już przygotowane plakaty, które znajdą się w każdym zakątku miasta i będą informować o naszych zajęciach. Na każdy dzień tygodnia zaplanowaliśmy osobny blok tematyczny – mówiła dyrektor Pałacu Młodzieży Milena Małecka – Rogal

 

 

Opr. Rafał Kmak
fot. Pałac Młodzieży, pixabay.com
źródło: UMNS

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź