miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Black Weekend w Galerii Sandecja, czyli największa akcja rabatowa w regionie!

0 9 604

W najbliższy weekend ludzi na całym świecie ogarnie szaleństwo zakupów! Black Friday zawita również do Nowego Sącza, a dokładnie do Galerii Sandecja! Różnica jest taka, że szał będzie trwał nie jedną noc, a 3 dni! To jedyna taka okazja, żeby upolować coś z rabatem sięgającym nawet 90%.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Zaszczep bezpłatnie swoje dziecko przeciw pneumokokom!

 

Black Weekend zacznie się już w piątek (23 listopada) i potrwa do niedzieli (25 listopada). W tym czasie będziecie mogli upolować bardzo korzystne rabaty. Między innymi w sklepach takich jak: H&M, Carry, Monnari, Adidas, Nike, Wojas, czy Pepco zrobisz zakupy z korzystną zniżką sięgającą nawet do 90 %!

Ale to nie wszystko! Każdy kto zrobi zakupy w tych dniach w Galerii Sandecja będzie mógł wziąć udział w konkursie, w którym każdy wygrywa. Od godziny 12:00 do 20:00 uczestnicy będą mogli walczyć o nagrody wykazując się swoją zręcznością. W specjalnym urządzeniu, w którym będą poruszały się piłeczki, uczestnik będzie musiał złapać jedną z nich w określonym czasie. Piłeczki będą w różnych kolorach, do których będzie przypisana konkretna nagroda.

A nagród będzie sporo – bo aż 640! W puli znajdą się: bony zakupowe do wybranych sklepów znajdujących się w Galerii Sandecja, bony do strefy restauracyjnej, czy gadżety, takie jak – eleganckie parasolki!

Zatem, szykujcie portfele i przybywajcie w najbliższy weekend do Galerii Sandecja!

Link do wydarzenia na Facebooku: KLIK

Klaudia Celusta
Fot.: Galeria Sandecja

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź