miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Co się wydarzyło na sądeckim SORze? [Aktualizacja]

27 20 174

Dużo nerwów i emocji kosztował wczorajszy dzień pracowników i pacjentów na sądeckim Szpitalnym Oddziale Ratunkowym (SOR). Dzisiaj (9 marca) około 2 w nocy bardzo emocjonującego wpisu na swoim profilu Facebookowym dokonała nasza czytelniczka, mieszkanka Jazowska informującym o tym, że lekarz jest “pijany i chyba naćpany”.

Czytaj również: Nie będzie obwodnicy Chełmca!? Przetarg unieważniony! KLIK

– Jestem na SOR lekarz pijany i chyba naćpany. Podziwiam lekarkę i pielęgniarki, które płakały przez niego i dalej potrafią pracować i ratować pacjentów. W asyście ochrony i policji poszedł niegrzecznie na oddział psychiatryczny – czytamy w komunikacie.

Po kilku próbach udało nam się skontaktować z Rzeczniczką sądeckiej placówki, Agnieszką Zelek – Rzeczywiście w dniu wczorajszym mieliśmy w szpitalu bardzo trudnego pacjenta. Kilkukrotnie interweniowała policja, nie tylko w nocy, ale również w ciągu dnia. Sytuacja była ciężka – z pewnością dała się odczuć naszym pracownikom. Sytuacja jednak została opanowana. Podkreślam jednak z całą mocą, że osoba wspomniana w komentarzu nie jest pracownikiem Sądeckiego Szpitala. Proszę nie łączyć tej sytuacji z obsługą lekarską, którą zapewniamy w ramach SOR – wyjaśnia rzecznik Zelek.

W rozmowie z naszym portalem pacjentka dokonująca wpisu czuje żal i rozgoryczenie na skutek sytuacji, która zaistniała w nocy. – Trafiłam na SOR około godz. 10:00. Spędziłam tam 18 godzin. Przywiozła mnie karetka z Podegrodzia. Wszyscy zajmowali się pacjentem, do którego zwracali się Panie Doktorze. Poruszał się on między oddziałami swobodnie, znał różne kody. Jednoznacznie wskazywało to na to, iż ten Pan jest pracownikiem sądeckiej placówki. Można w takich sytuacjach stracić cierpliwość… – zaznacza kobieta.

Rafał Kmak
źródło: facebook 

Komentarze Facebook
Zobacz również
27 Komentarze
 1. Ania Andzia pisze

  Sądecki szpital to dramat. Porażka jakich mało. Omijać szerokim łukiem.

  1. xyz pisze

   A jednak w SOR tłumy Pacjentów
   145 osób w 24 h w trakcie jednego z ostatnich dyżurów !

   1. kolo pisze

    A ilu poszło do domu bez udzielenia pomocy?

 2. Sylwia Borek pisze

  W tym szpitalu już mnie nic nie zdziwi

  1. Ewelina pisze

   Dokładnie…

 3. Justyna pisze

  Człowiek jedzie po pomoc a oni Cię mogą jeszcze zabić ! …

 4. Izabela pisze

  Chyba wolałabym pijanego polaka niz trzezwego niekompetentnego, niemilego i nie rozumiejacego co drugiego slowa pana dotora Ukrainca. NIE POLECAM.

  1. Monika pisze

   O tak

 5. Zenon pisze

  A Pani Sopata ma za duże BMI !!!

  1. NieLubiącyHejterów pisze

   A za to Pan Zenon chyba za małego penisa i za duże kompleksy hahahahaha

   1. Zenon pisze

    Ale z powodu małego penisa się nie umiera, a z powodu otyłości TAK.

    1. Monika pisze

     Otyłość to choroba spowodowana wieloma czynnikami.Ja schudnę a pan panie Zenonie głupi pozostanie i penis panu nie odrośnie.Pozdrawiam Monika Sopata

     1. Zenon pisze

      No to niech Pani wreszcie schudnie , bo na razie BMI rośnie. A czas płynie. A mój mały ma się dobrze. Proszę się o niego nie martwić.

 6. Miastons pisze

  Sądecka umieralnia a nie żadna pomoc

 7. Mariusz pisze

  Zenon to ma mały ale mózg 😂😂

 8. Smutna pisze

  Czemu nikt się nie zajmie wreszcie tym szpitalem. To jak traktują tam pacjentów to jest istny koszmar…. Mój teść tam zmarł. Była karetka po niego w piątek to go nie zabrali bo nie był ubezpieczony a w niedziele było już gorzej to wtedy wzięli a okazało się że ma wątrobę peknieta i nic się nie da zrobić i zmarł po 4 dniach i taka opieka jest. Koszmar

  1. Monika pisze

   Proszę o kontakt Monika Sopata

 9. Igor pisze

  Bo to był lekarz i nie wiem czemu tak media próbują to ukryć. Pani Monika ma 100 % racji!!!

  1. Mateusz pisze

   Nikt nie ukrywa że delikwent jest lekarzem.. Doszło do pomówienia gdy powiedziano że jest to lekarz szpitala i Szpitalnego Oddziału Ratunkowego… Bycie doktorem to jedno a prawcownikiem szpitala to drugie

 10. Zenon pisze

  Pani Sapota na swoim profilu fb reklamuje kancelarię odszkodowawczą. Wszystko jasne. Chodziło o rozgłos i kryptoreklamę. Dlatego tak bardzo się wściekła na moje komentarze.

  1. Monika pisze

   Oj panie Zenonie ja tam pracuje od 10lat i nic nie reklamuje.Moje kilogramy lecą szybciej niż panu ten mały stoji😂 proszę sie aż tak nie troszczyć o moje zdrowie panie doktorku.Pozdrawiam Monika Sopata

   1. Zenon pisze

    Piszę się “stoi” .

 11. Basia pisze

  Panu stoi przez ‘j’ 😁😁

  1. Zenon pisze

   Sama inteligencja na forum.

   1. Monika pisze

    Wzajemnie😉 panie Zenonie

    1. Xenna pisze

     Bardzo ciekawa strona: http://www.dlugi.info. Bywa tam Pani czasami?

 12. kolo pisze

  To co wiedziałem na tym SORze przypomina sceny z Misia, tyle tylko, że nie były śmieszne. Nie wiem jak długo sądeczanie będą tolerować tą enklawę.

Zostaw odpowiedź