miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Cudowna świąteczna sesja zdjęciowa grupy ”Z rozszczepem przez świat” [Zdjęcia]

0 600

Kilka dni temu odbyła się świąteczna sesja zdjęciowa z dzieciakami z grupy ”Z rozszczepem przez świat”, której założycielką jest Kinga Wiewióra. Pomysłodawczyniami całego przedsięwzięcia były Natalia Kołodziej – uczennica klasy 4A TFiM w szkole TEB Technikum w Nowym Sączu – oraz Klaudia Wiewióra, córka założycielki grupy wspominanej już wcześniej.

 

Czytaj również: 9-letnia Kaya podbije świat?! Jej głos olśniewa wszystkich, posłuchajcie “Kołysanki dla Jezuska” [Nagranie]

 

Pod okiem samego fotografa oraz nauczyciela Andrzeja Rams, a również przy pomocy Dominiki Bołoz, uczennicy klasy 4A TFiM i uczennic klas 2F TFiM szkoły TEB, Natalia Kołodziej była w stanie wykonać najpiękniejsze zdjęcia, jakie mogły kiedykolwiek powstać.

 

 

Z tego miejsca chciały bym podziękować wszystkim osobom, które wspierały nasz projekt i dołożyły swoją cegiełkę w realizacji. Dziękujemy również TEB Technikum w Nowym Sączu, która była w stanie wspomóc nas z profesjonalnym studiem fotograficznym – mówi organizatorka Sesji Kinga Wiewióra.

Jeśli temat Was zainteresował, bądźcie czujni i obserwujcie nasze strony, bo już teraz szykujemy kolejne projekty!

Facebook:
Zajęcia/ z rozszczepem przez świat
Fotografia Natalia Kołodziej
TEB Edukacja Nowy Sącz

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź