miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Dziecięcy gang grasuje w Nowym Sączu?

0 11 065

Według jednej z mieszkanek ul. Cichej w Nowym Sączu na osiedlu grasuje dziecięcy gang. Jego członkowie mają od 6 do 13 lat, a najmłodszy z nich zgłaszany jest już od drugiego roku życia. Sprawie przyglądali się reporterzy z TVN Uwaga.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Sędzia Anna Maria Wesołowska mówiła o potrzebie edukacji prawnej

 

Po raz kolejny w tym roku, w odstępie dwóch miesięcy w Nowym Sączu gościli reporterzy z TVN Uwaga. Sprawa tym razem także dotyczy dzieci, a dokładniej ujmując dziecięcego gangu, który ma grasować na blokowisku przy ul. Cichej w Nowym Sączu. Jedna z mieszkanek osiedla zasypuje Policję oskarżeniami dotyczącymi dzieci, które karygodnie zachowują się na blokowym podwórku.

Jak wyjaśniał Tomasz Kubat, członkowie „dziecięcego gangu” są w wieku od 6 do 13 lat. Najmłodszy z nich już w wieku 2 lat był zgłaszany jako „postać zdemoralizowana”. Sprawą gangu zajmują się kuratorzy, policjanci oraz sądy. Wszystko ma rozchodzić się o grę w piłkę przy trzepaku i blaszanym płocie. Dzieci boją się, że pójdą do poprawczaka, a rodzice są ciągani po sądach. Sytuacja ma trwać od kilku lat.

Więcej w materiale: Dziecięcy Gang w Nowym Sączu! Zobacz materiał Uwaga TVN [WIDEO]

 

 

 

MK
Źródło: Facebook TVN Uwaga
Fot: P. screen TVN Uwaga

Wideo: Facebook TVN Uwaga

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź