miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Dzień z Funduszami Europejskimi w Nowym Sączu [ZDJĘCIA]

0 101

W sobotę (19 maja) na rynku w Nowym Sączu stanęło Miasteczko Funduszowe i Mobilny Punkt Informacji o funduszach. Na Sądeczan czkały nie tylko konsultacje w zakresie dotacji, ale również quizy i konkursy z nagrodami. O 19.00 odbył się plenerowy pokaz filmu Iluzja.

 

Czytaj również: W deszczu studenci rozpoczęli Juwenalia [ZDJĘCIA, WIDEO]

 

19 maja od godz. 13:00 do 19:00 na nowosądeckim rynku stanęło Miasteczko Funduszowe i Mobilny Punkt Informacji, gdzie każdy zainteresowany mógł skorzystać z konsultacji dotyczących unijnych dotacji czy obejrzeć prezentacje Beneficjentów Funduszy Europejskich. Dzieci chętnie brały udział w przygotowanych dla nich quizach i konkursach z nagrodami, była także możliwość skorzystania z bezpłatnej strefy atrakcji dla całej rodziny. Na zakończenie odbył się plenerowy pokaz filmu “Iluzja”.

– Syn wziął udział w konkursie i wygrał bilet do Inwałdu, myślę, że wybierzemy się tam w któryś weekend. Nam z mężem podobał się OZE Bus, ponieważ mogliśmy się dowiedzieć praktycznych rzeczy o fotowoltaice od kogoś, kto interesuje się tematem, a nie tylko sprzedaje i chce zarobić – mówiło małżeństwo z Nowego Sącza.

 

 

MK
Fot.: MK

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.