miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Festiwal “Epidemia Dobra” przed nami! Druga edycja juz za tydzień

0 245

Fundacja Garda po raz drugi organizuje festiwal pod hasłem “Epidemia Dobra”. Impreza odbędzie się w dniach 18-19.07.2020r na terenie miasta Nowego Sącza. Tym razem celem wydarzenia jest pozyskanie funduszy na rehabilitację i leczenie dwójki dzieci z Sądecczyzny: Natalki i Patryka.

 

Czytaj również: 3 punkty zostają w Nowym Sączy! Zwycięstwo z wiceliderem

 

Nasi mali podopieczni potrzebują ciągłej rehabilitacji, bez której progres w poruszaniu się jaki uzyskali zamieni się w regres. Koszty leczenia są bardzo duże, dlatego rodzice dzieciaków postanowili poszukać wsparcia u nas, a my prosimy wszystkich ludzi dobrej woli o choćby najmniejsze wsparcie finansowe – mówi Grzegorz Migda, prezes Fundacji Garda.

Atrakcji podczas Epidemii Dobra nie zabraknie. W ramach imprezy grupa Chillout Vibes organizuje live streaming z dachu hotelu Ibis, z którego w sobotę 18.07 od godziny 19:00 będzie rozbrzmiewać muzyka elektroniczna. Każdy będzie mógł uczestniczyć w zabawie oglądając transmisję na Facebook’u.

Kolejnym punktem wirtualnej części wydarzenia jest “Wyścig”. Każdy, kto zarejestruje się pod linkiem: https://tiny.pl/7dprf – KLIK i wniesie opłatę startową w wysokości 10zł weźmie udział w jednej z kilku aktywności fizycznych do wyboru: bieg, jazda na rolkach, spacer oraz jazda na rowerze. Nie liczy się wynik, lecz samo uczestnictwo. Wszyscy uczestnicy “wyścigu” wezmą udział w losowaniu cennych nagród od sponsorów, między innymi: zabiegów w komorze hiperbarycznej od firmy Imperium Zdrowia, treningów personalnych z Tomaszem Golińskim, voucherów na paintball, czy biżuterii skórzanej od firmy LuAna.

Oprócz atrakcji wirtualnych Fundacja Garda przygotowała również możliwość skorzystania z profesjonalnej sesji zdjęciowej w namiocie Candyland Photography, który podczas imprezy będzie zlokalizowany w centrum miasta. Warunkiem uczestnictwa w sesji jest wrzucenie dowolnej kwoty do puszki przy stoisku fotografa.

W kolejnym namiocie usytuowanym w centrum, darczyńcy będą mogli spróbować swoich sił w strzelaniu do celu pistoletem z kulkami na farbę- paintball.

W różnych rejonach Nowego Sącza będziecie mogli natrafić na wolontariuszy z puszkami, którzy częstować Was będą różnymi niespodziankami, jak choćby pizzą rzymską od pizzerii Vicenti.

Osoby pozostające w domach, które chciałyby dołożyć swoją cegiełkę do leczenia dzieciaków, zapraszamy do brania udziału w aukcjach na Facebook’owej grupie: “Dobre Licytacje” https://www.facebook.com/groups/416645982594915 – KLIK
 
Każdy, kto chce przekazać rzeczy na licytacje, może to zrobić samodzielnie dodając aukcję w grupie, lub za pośrednictwem Fundacji Garda, dostarczając fanty do Centrum Wspinaczkowego Boulder Zone znajdującego się przy ul. 29. Listopada 21, w Nowym Sączu.
 
Szczegóły dotyczące “Epidemii Dobra” pojawiają się na bieżąco w wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/3312717482094421
 
Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na rehabilitację i leczenie Natalki i Patryka. Pomagając podczas tego festiwalu, zawsze dostajecie coś w zamian. Tym bardziej warto. Dobro zawsze wraca. Zapraszamy!

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź