miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Festiwal Kolorów w sobotę ponownie zawita do Nowego Sącza!

0 514

Weekend zapowiada się kolorowo! W najbliższą sobotę już po raz 5 odbędzie się Festiwal Kolorów w Nowym Sączu. Ale to nie jedyna atrakcja przygotowana przez Młodych Aktywnych Sądeczan. Wieczorem rozpocznie się Kino Plenerowe, a przez cały dzień będzie można skorzystać ze strefy gastronomicznej i rozrywki skierowanej do najmłodszych.

 

Czytaj również: Spróbuj tradycyjnych potraw na Jarmarku Galicyjskim!

 

Wydarzenie rozpocznie się w sobotę (25 sierpnia) o godz. 15:00 na terenie Szkoły Podstawowej nr 21 w Nowym Sączu (ul. Rokitniańczyków 26). Proszki będzie można zakupić w kilku punktach na terenie festiwalu w cenie 7 zł.

Główna atrakcją Festiwalu będzie wyrzut kolorowych proszków. Trzeba wziąć ze sobą dobrych humor, kilku znajomych. Liczymy na dobrą pogodę i zapraszamy wszystkich do udziału w Festiwalu – mówi Joanna Michniak, koordynator ds. Promocji w Stowarzyszeniu Młodzi Aktywni.

 

 

O godz. 20:00 organizatorzy zapraszają do udziału w Kinie Plenerowym zorganizowanym przy współpracy z Kinem Sokół. Emitowany będzie komedia „Za jakie grzechy, dobry Boże?”. Warto zabrać ze sobą koc lub leżak.

Przez cały czas trwania Festiwalu będą działały strefa rozrywki oraz gastronomiczna. Najmłodsi z pewnością zadowolą się dmuchaną zjeżdżalnią oraz animacjami przygotowanymi przez Fundację Będzie Dobrze.

Organizatorami Festiwalu Kolorów są: Stowarzyszenie Młodzi Aktywni Sądeczanie, Stowarzyszenie ORION oraz Stowarzyszenie Dla Miasta.

Wszelkie szczegółowe informacje można znaleźć pod linkiem: KLIK

 

 

Klaudia Celusta

Fot. Klaudia Celusta

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź