miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Festiwalowy zawrót głowy w nowosądeckim ANS!

0 500

Zapraszamy na XV Festiwal Nauki w Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu, który odbędzie się w dniu 12 czerwca 2024 r. godz. 9:00 –12:00 na terenie Kampusu dydaktyczno-sportowego przy ul. Kościuszki 2 w Nowym Sączu.

Czytaj również: „Coś się kończy, to coś nowego się zaczyna”. Sądeczanin Dariusz Popiela po eliminacjach na Igrzyska Olimpijskie

Festiwal wpisał się na stałe w kalendarz Uczelni. Ma na celu propagowanie nauki, a przede wszystkim zaszczepienie u młodych ludzi pasji poznawania, tworzenia i udoskonalania świata w sposób przystępny i ciekawy. Jest to przedsięwzięcie skierowane do uczniów lokalnych szkół podstawowych i średnich oraz przedszkoli. Program Festiwalu obejmuje liczne pokazy, prezentacje, warsztaty, konkursy, gry edukacyjne i inne atrakcje, łącznie z zajęciami artystycznymi i sportowymi.

Wstęp jest wolny i nie wymaga wcześniejszych zgłoszeń. Zapraszamy!

W ramach Festiwalu odbędzie się także Konkurs piosenki obcojęzycznej „Voices of Nowy Sącz”. Zgłoszenia na ten konkurs należy przesyłać mailowo do 3 czerwca 2024 na adres fn@ans-ns.edu.pl

Rozpoczęcie występów wszystkich uczestników Konkursu piosenki obcojęzycznej „Voices of Nowy Sącz” planowane jest na godz. 10:00.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu, który można pobrać poniżej:

regulaminRozmiar: 196.1 kB Format .pdf

karta zgłoszeniowaRozmiar: 123.0 kB Format .pdf

oświadczenieRozmiar: 138.5 kB Format .pdf

PROGRAM Festiwalu Nauki pdf do pobraniaRozmiar: 173.1 kB Format .pdf

Źródło i fot.: ANS Nowy Sącz

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź