miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Firma pozbawiona klientów? Remont uniemożliwia funkcjonowanie “a podatki i media płacić trzeba” [Interwencja]

2 732

Zbulwersowana Pani Małgorzata, właścicielka jednoosobowej działalności gospodarczej publikuje na swoim profilu FB zdjęcia ukazujące jej obecną sytuację. Kobieta prowadzi zakład wulkanizacyjny na ul. Kunegundy w Nowym Sączu. W tym miejscu właśnie powstaje rondo łączące ul. Grodzką, Jagiellońską oraz Kunegundy. Dojazd do jej firmy jest mocno utrudniony. – “To potrwa chwile”, “dojazd będzie utrzymany” obiecanki cacanki, a podatki i media płacić trzeba... – pisze nowosądeczanka.

 

Czytaj również: Nowe mosty na DK 75! Od poniedziałku utrudnienia w ruchu – KLIK

 

 

–  Tak właśnie Nowy Sącz pozbawia ludzi możliwości pracy, a Pan z Miejskiego Zarządu Dróg powie “niech Pani jeździ przez teren budowy”. Pytanie ilu klientów wpadnie na to żeby pchać się do mnie po chodniku (inaczej się nie da) choć i tak ciężko potem wykręcić na mój podjazd – dopytuje Pani Małgorzata. –  “To potrwa chwile”, “dojazd będzie utrzymany” obiecanki cacanki, a podatki i media płacić trzeba. Tak to jest jak się jest zwykłym szarym człowieczkiem. Informacji z urzędów jak to długo potrwa też nie ma. Nikt się nie liczy z mieszkańcami i przedsiębiorcami w tej lokalizacji – dodaje zbulwersowana właścicielka zakładu wulkanicznego w Nowym Sączu.

 

 

Na profilu Pani Małgorzaty trwa dyskusja w związku z zaistniałą sytuacją. Zachęcamy do włączenia się do rozmowy.

 

Ulica Grodzka w zestawieniu z ul. Kunegundy. W jednym przypadku piękny zjazd, w drugim brak

 

Rafał Kmak
fot.: Czytelnik

Komentarze Facebook
Zobacz również
2 Komentarze
  1. keisyr pisze

    Dziad Handzel nie ma pieniędzy na sygnalizację świetlną to buduje ciasne, wiejskie rondo o jednym pasie ruchu na skrzyżowaniu Kunegundy I Grodzkiej w Nowym Sączu !!!
    Tak wiejskie ronda Handzla zatykaja pojazdami Nowy Sącz !!!

    1. Antek pisze

      A może takie baty jak ty korkuja to miasto

Zostaw odpowiedź