miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Głuc, Belska czy Bulzak? Kto zostanie kandydatem PiS na prezydenta miasta Nowego Sącza?

1 733

Obecnie prowadzone są intensywne działania mające na celu wyłonienie kandydata na prezydenta miasta Nowego Sącza z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Pod uwagę brane są różne kandydatury, ale prym wiodą w tej chwili takie nazwiska jak: Belska, Bulzak i Głuc.

 

Czytaj również: Krzysztof Głuc kandydatem na prezydenta Nowego Sącza?

 

Prace nad wyłonieniem kandydata na prezydenta miasta Nowego Sącza cały czas trwają. W środę (23 maja) komitet wykonawczy partii PiS, który jest najwyższym organem decyzyjnym wyłonił pięćdziesięciu kandydatów na prezydentów. Z terenu Nowego Sącza zgłoszonych zostało kilku kandydatów, a ich sylwetki rozpatrywane są przez władze w Warszawie.

– W perspektywie tygodnia lub dwóch, a może nawet kliku godzin poznamy kandydata na prezydenta miasta Nowego Sącza. Wówczas przedstawimy jego program na przyszłe lata. Poseł Józef Leśniak wymienia trzy nazwiska, głównymi faworytami na chwilę obecną są: Krzysztof Głuc, Andrzej Bulzak oraz Małgorzata Belska. Inne kandydatury również są rozważane. Czekamy na decyzję władz i jeśli pojawi się ona, to zostanie szybko przekazana do wiadomości publicznej – powiedział Patryk Wicher, radny miasta Nowego Sącza (PiS).

Agnieszka Michalik
Fot.: Agnieszka Michalik

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. keisyr pisze

    Panie Głuc, nie wstyd Panu zadawać się z takim człowiekiem jak Nowak ?

Zostaw odpowiedź