miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Izabela Szafrańska zaprasza na Imieniny Nowego Sącza!

0 1 016

Popularna sądecka wokalista Izabela Szafrańska zachęca mieszkańców Nowego Sącza do uczestnictwa w koncercie z okazji Imienin Nowego Sącza. – Kochani Sądeczanie! 7 lipca wystąpię na Imieninach Miasta Nowego Sącza! Na pewno pojawią się utworki, które wykonywałam w programie The Voice of Poland – pisze artystka na swoim profilu społecznościowym.

 

Czytaj również: Pobiegli dla chorego Kacperka! 9. bieg św. Rocha za nami! [Zdjęcia]

 

Imieniny Nowego Sącza odbędą się w tym roku w dniach 7-8 lipca (najbliższy weekend). 7 lipca wystąpię na Imieninach Miasta Nowego Sącza Na pewno pojawią się utworki, które wykonywałam w programie The Voice of Poland TVP w tym mój singiel “Zatapiam się” i inne moje najulubieńsze piosenki Zaprosiłam do wspólnego występu sądeckiego muzyka Artur Kmiecik. Jak dobrze pamiętacie, Artur był pierwszym gitarzystą mojego zespołu El Saffron Nawet nie wiecie jak się cieszę, że ponownie się zobaczymy Przybywajcie zatem!!!

 

 

Izabela Szafrańska to 26-latka pochodząca z Lipnicy Wielkiej małej miejscowości położonej w pow. nowosądeckim w gminie Korzenna. Wywodzi się z wielodzietnej i muzycznie uzdolnionej rodziny. Śpiewa od 5. roku życia. Fascynuje się i tworzy muzykę sefardyjską. Koncertuje w kraju i za granicą, biorąc udział w wielu projektach artystycznych. Jest absolwentką Kulturoznawstwa studiów międzywydziałowych Uniwersytetu w Białymstoku. Iza to wyjątkowa dziewczyna. Piękna wokalistka oczarowała jury i publiczność The Vocie of Poland swoim wykonaniem utworu Flisghtlight. Oprócz jej największej pasji jaką jest muzyka, Izabela zajmuje się tańcem i sportem. Wielokrotnie była mistrzynią w biegu na 100 metrów.

 

 

Do tej pory głównymi gwiazdami byli m.in. Lemon (2018), Pectus (2017), Perfect (2016) i Dżem (2015). We wcześniejszych latach występowali również m.in. Paweł Kukiz, Blue Cafe, Bajm, Irena Santor, Ray Wilson z Genesis Klassik, Myslowitz, Lao Che, Afromental, Enej, Sylwia Grzeszczak oraz Kamil Bednarek. W ramach Imienin Miasta można było wysłuchać i obejrzeć także kilka widowisk muzycznych w tym spektakl historyczny Romana Kołakowskiego pt. „Galeria Sandecjana”, wystawiony w 2017 roku z okazji 725. rocznicy lokacji miasta.

Rafał Kmak
fot. facebook.pl | Izabela Szafrańska

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź