miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Jubileusz „dziesiątki”

0 904

Miejskie Przedszkole nr 10 w Nowym Sączu świętowało niedawno jubileusz 45-lecia. Uroczystość rozpoczęła dyrektor Zespołu Przedszkoli Jolanta Ziejewska. – Jubileusz przedszkola jest okazją do wspomnień, które choć minione zawsze pozostają w pamięci. Codziennie dopisujemy nowe karty historii naszego przedszkola. Chcemy je zapisywać jak najlepiej i najpełniej. Stawiamy na jakość i profesjonalizm, których celem jest wszechstronny rozwój dziecka i przygotowanie do podjęcia nauki w szkole, w radosnej, przyjaznej, bezpiecznej i twórczej atmosferze, gdzie najważniejsze są sprawy najmłodszych, troska o ich radość i uśmiech – powitała zaproszonych gości dyrektor Ziejewska.

Na uroczystości przedstawiono historię przedszkola przygotowaną przez przedstawicieli Rady Rodziców, prezentację multimedialna i występ dzieci Miejskiego Przedszkola nr 10 i 11. Dzieci wszystkich grup zaprezentowały piękną opowieść ruchową inspirowaną muzyką. Były to żywioły: ziemia, woda, powietrze, ogień. Na zakończenie jubileuszu przewodniczący Rady Miasta Janusz Kwiatkowski podziękował za wielkie serce, zaangażowanie i profesjonalizm z jakim przedszkole realizuje codzienne obowiązki. Podziękowania i gratulacje złożył dyrektor Wydziału Edukacji Józef Klimek, radna Elżbieta Chowaniec i pozostali zaproszeni. Po uroczystości goście wpisali się do księgi jubileuszowej.

Jubileusz zgromadził licznych zaproszonych gości. Byli wśród nich: Radni Miasta Nowego Sącza: Bożena Jawor, Kazimierz Sas, Grzegorz Fecko, dyrektorzy miejskich przedszkoli, szkół podstawowych, emerytowani pracownicy przedszkola, przyjaciele, rodzice.

„Wszystkiego, co naprawdę trzeba wiedzieć o tym, jak żyć, co robić i jak postępować, nauczyłem się w przedszkolu…” Robert Fulghum

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź