miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Kaczyński, Szydło i Legutko z wizytą w Nowym Sączu! [ZDJĘCIA]

6 3 640

W Kampusie WSB-NLU przy ul. Zielonej 27 w Nowym Sączu odbyło się spotkanie otwarte z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim, wicepremier Beatą Szydło oraz prof. Ryszardem Legutko. Spore opóźnienie nie zniechęciło mieszkańców miasta, którzy przybyli na wizytę.

 

Czytaj również: Mularczyk: „Informacje na temat Sandecji nie służą miastu, ani klubowi”

 

Jako pierwszy głos zabrał prof. Ryszard Legutko, który podkreślił, że nadchodzące wybory są bardzo ważne. – Przed nami najważniejsze wybory europejskie. Unia potrzebuje zmiany, a ta zmiana powinna przyjść przede wszystkim z Polski.

– Chcę podziękować Państwu za cierpliwość i zaufanie, że tu dojedziemy i dojechaliśmy. Dotrzymujemy słowa i dotrzymaliśmy słowa. Nowy Sącz jest bardzo ważnym miejscem na mapie Małopolski, ale i na mapie Polski i Europy. Tutaj ważna jest rodzina, wartości, tradycja i Ojczyzna – zaznaczyła wicepremier Beata Szydło w swoim krótkim wystąpieniu w WSB-NLU.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości podobnie, jak wicepremier Szydło podkreślił, że te wybory są szczególnie ważne. – Dzisiaj prawo jest w gruncie rzeczy podważane, a mechanizmy, które do tego prowadzą są bardzo różne. Polska musi być w Unii Europejskiej, to jest wymóg polskiego patriotyzmu by tą obecność popierać. I my ją popieraliśmy przez cały ten czas i popieramy w dalszym ciągu. Ne spodziewamy się tego, żeby Unia stała się organizacją anielską, bo organizacji anielskiej na tym naszym padole pełnym grzechu nie ma. Mamy prawo spodziewać się tego, by to co było wróciło – wyartykułował Jarosław Kaczyński.

W trakcie spotkania w Kampusie WSB-NLU przy ul. Zielonej 27 w Nowym Sączu (budynek C, parter, aula C010) zgromadzeni mieszkańcy miasta głośno skandowali i bili brawa na cześć przybyłych gości. Ponadto każdy z nich otrzymał symboliczne biało-czerwone flagi, które jeszcze bardziej wprowadzały w polityczny nastrój euforii przed nadchodzącymi wyborami.

Agnieszka Michalik
Fot.: Agnieszka Michalik

Komentarze Facebook
Zobacz również
6 Komentarze
 1. Jwufjxlsl pisze

  Czyli baner zadziałał ? Kot przyjechał ?

 2. xaxa121 pisze

  hej hej komuno wróć !

 3. JoAnna pisze

  Kaczyński jak tchórz obstawiony gorylami przyjechał do Nowego Sącza , o czym Sądeczanie dowiedzieli się dopiero po jego wyjeździe że był , było to spotkanie naczelnika z PiSiorkami nie z Sądeczanami. PiSiorki trzymali w tajemnicy wizytę swego guru bojąc się żeby nie usłyszał kaczor co o nim myślą Sądeczanie , którzy jeszcze się nie dali otumanić , ten gorszy sort patriotów . Pierwszy Sekretarz osobiście przekazał obowiązki , agitacji wyborczej swoim pachołkom. Aby zawładnąć Unią albo ją zniszczyć od środka , Kaczyński wysyła swoich agentów , specjalistów od destrukcji , a popierać mają kupieni za 500+ naiwni wyborcy.

 4. Stary pisze

  Joanna nie jesteś w PRL U tylko w wolnej Polsce więc wyjedź do dziadka pytina

  1. 007 pisze

   A cóż to za kretyński komentarz koleżko?

 5. mm pisze

  Hehehehe czyżby suweren powoli oczy otwierał ?

Zostaw odpowiedź