miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Kochasz fryzjerstwo? Dołącz do nas!

0 799

Jest miejsce w Nowym Sączu stworzone z pasją i ogromnym zaangażowaniem, miejsce, w którym fryzjerstwo to Sztuka! Tu klient jest najważniejszy, każdy inny, wyjątkowy i tak właśnie się czuje – wyjątkowo. Tworzenie wizerunku jest zawsze wielkim wyzwaniem, to balansowanie pomiędzy własną kreatywnością i wyobrażeniem a poczuciem komfortu, piękna i oczekiwań klienta. To dzięki połączeniu doświadczenia, ciągłego rozwoju i podnoszeniu kwalifikacji osiągają swój cel: perfekcję i zadowolenie klientów.

Jeżeli masz właśnie takie podejście do tego zawodu to praca w Awangarda Hair & Beauty jest właśnie dla ciebie! Dołącz do teamu Awangardy, pracuj i wspólnie rozwijaj się z  najlepszymi stylistami pod okiem Mistrzyni fryzjerstwa!

Awangarda Hair & Beauty to salon fryzjersko-kosmetyczny istniejący na sądeckim rynku już od 15 lat. Gwarantuje profesjonalną obsługę stylistów, którzy swoje umiejętności doskonalą podczas prestiżowych szkoleń. Awangardę tworzą ludzie młodzi, kreatywni i z doświadczeniem, a ich stylizacje zmieniają image, odzwierciedlając aktualne trendy mody oraz sztukę, jaką jest fryzjerstwo.

W tej pracy wyjątkowe jest to, że dzięki naszym umiejętnościom, klienci mogą poczuć się piękni. Pomagamy im, realizując ich marzenia, wspieramy w doborze stylizacji nie tylko do kształtu twarzy, ale także do sylwetki i tym samym poprawiamy ich samopoczucie, podnosząc pewność siebie. Największą zaletą tej pracy jest możliwość ciągłego rozwoju, nie stoimy w miejscu, wciąż idziemy do przodu. Rynek jest dynamiczny wchodzą nowe trendy, nowe koloryzacje czy nowe kosmetyki – zachęca do dołączenia do teamu Awangardy Natalia, technik fryzjerstwa z ośmioletnim doświadczeniem.

Podobne zdanie ma także Marek, który naukę w salonie od rozpoczął podstaw. Ta praca jest dla mnie pasją, formą sztuki. Szczerze zachęcam do dołączenia do naszego grona, atmosfera jest bardzo rodzinna. Poznajemy tutaj ludzi, którzy mają takie same pasje i chcą się rozwijać w tym samym kierunku. Ta praca daje satysfakcję, klienci salonu wychodzą bardzo zadowoleni, pewni siebie – mówi Marek, podkreślając, że Monika, Mistrzyni fryzjerstwa nauczyła go wszystkiego, co teraz umie.

Urszula, która pracuje w salonie od czternastu lat, team Awangardy nazywa swoją rodziną, jest mocno z nią zżyta. Tak opowiada o swoich doświadczeniach w pracy: Pomimo że pracuję tyle lat w jednym salonie, cały czas mam możliwości rozwoju, wyjazdów na szkolenia i wciąż zdobywam nowe doświadczenia. Stałe grono klientów, którzy doceniają moją pracę, jak i zaangażowanie pozytywnie wpływa na wykonywaną pracę. Najbardziej doceniam tutaj rodziną atmosferę, nie tylko w stosunku do pracowników, ale także wobec klientów salonu. Nasza szefowa motywuje nas i zaraża swoją pasją do fryzjerstwa będącego sztuką każdego dnia.

Obecnie salon fryzjersko-kosmetyczny Awangarda Hair & Beauty poszukuje ambitnych, utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć z nimi współpracę.

Do obowiązków będzie należało:

– strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów,

– doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów,

– dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Ale jeśli specjalizujesz się tylko w koloryzacji albo upięciach lub strzyżeniu to też jest miejsce w naszym zespole.

Nasze oczekiwania:

– samodzielna praca przy stanowisku,

– wysoka kultura osobista,

– umiejętność pracy w zespole,

– bardzo dobra komunikacja z klientem,

– kreatywność.

Oferujemy:

– pracę na pełen etat ( umowa o pracę 4,500 brutto ),

– pracę na 1/2 etatu ( umowa o pracę 2,500 brutto ) możliwość pracy dwa dni w tygodniu, lub po 4 godziny dziennie,

– atrakcyjne warunki zatrudnienia, premie od obrotu i od sprzedaży kosmetyków,

– profesjonalne szkolenia fryzjerskie co kwartał na koszt pracodawcy,

– w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości,

– praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal,

– elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne,

– doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

Swoje CV prześlij na adres: biuro@studioawangarda.pl lub dostarcz do salonu:

Awangarda Hair&Beauty ul. Malczewskiego 2, Nowy Sącz w godzinach 9:00 do 19:00.

Podczas rozmowy mile widziane zdjęcia efektów Twojej pracy.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm)

Materiał promocyjny

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.