miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Kolejne spotkanie struktur „Porozumienia”

1 475

W Nowym Sączu odbyło się kolejne spotkanie struktur partii „Porozumienie” Jarosława Gowina. W zebraniu uczestniczyło prawie 30 osób – działaczy lokalnych, radnych gminnych oraz miejskich, przedsiębiorców oraz lokalne media. Omówiono szereg spraw związanych z funkcjonowaniem i rozwojem subregionu Sadeckiego. Omówiono również plany rekonstrukcji rządu.

 

Czytaj również: Funkcjonariusze z Nowego Sącza do zadań specjalnych!
Poznajcie „więziennych komandosów”

 

Odbyła się gorąca dyskusja na temat rekonstrukcji rządu. Tomasz Michałowski, szef gabinetu politycznego podkreślił, że ugrupowanie chciałoby utrzymać kontrolę nad Ministerstwem Rozwoju oraz zabiega o włączenie do niego funduszy i polityki regionalnej lub środowiska.

Zebraniu przewodniczył Jarosław Baziak. Podczas spotkania omówiono dodatkowo potrzeby wynikające z funkcjonowania samorządów w naszym terenie. Przedyskutowano potrzeby infrastruktury drogowo-kolejowej, ekologicznej. Podczas dyskusji skupiono się na mieście Nowym Sączu oraz powiatach: nowosądeckim, limanowskim oraz gorlickim. Przybliżono oraz scharakteryzowano płaszczyzny współpracy z gminami, powiatami oraz województwem małopolskim.

Szefem okręgu wyborczego nr 14 (Nowy Sącz) jest Poseł na Sejm RP Andrzej Gut-Mostowy. Osobami zaangażowanymi w funkcjonowanie są również Krzysztof Głuc, Tomasz Michałowski oraz Jarosław Baziak.

– Wszystkie osoby zainteresowane współpracą, chcące rozwijać swoje społeczności lokalne zachęcamy do współpracy – mówił Krzysztof Głuc, koordynator struktur „Porozumienia”.

– Jesteśmy częścią dumnego Narodu, który nie wstydzi się swojej tradycji i wiary. Opowiadamy się za państwem, które zdecydowanie działa na rzecz bezpieczeństwa i sprawiedliwości, wspiera rodzinę, ale w pozostałych dziedzinach ogranicza swoją obecność do minimum, pozostawiając jak najszerszą przestrzeń do swobodnej aktywności wolnych obywateli – czytamy w statucie „Porozumienia”.

Rafał Kmak
fot. Porozumienie

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. keisyr pisze

    Panie Głuc,
    Jak nie będziesz Pan lojalny wobec Pani Przewodniczącej Iwony Mularczyk, to skończysz Pan na śmietniku życia politycznego Nowego Sącza !
    Ostatni raz tolerujemy Pana wybryki i głosowanie wbrew stanowisku PiSu !
    Bez PiSu i Pani Mularczyk, nie liczy się Pan !!! Jest Pan skażony Nowakiem ! Pamiętaj Pan zawsze o tym !

Zostaw odpowiedź