miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Kolejne sukcesy sądeczanki Kasi Bodziony! Znakomity występ na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca „Muszelki Wigier” 2024

0 5 377

Pochodząca z Nowego Sącza  Katarzyna Bodziony odniosła kolejny sukces wokalny. Tym razem młoda artystka zaistniała na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca „Muszelki Wigier” 2024 w Suwałkach! Kasia zdobyła II miejsce i Srebrną Muszelkę Wigier w kategorii solistów w wieku 11-13 lat. Przygotowana przez swoją nauczycielkę wokalu, Agnieszkę Basiagę, zachwyciła jurorów i publiczność interpretacją utworu „Wyciągnij dłoń”.

Czytaj również: Pociągi RETRO wracają na trasę! Zabytkowe pojazdy na trasach Małopolski

Festiwal „Muszelki Wigier” to prestiżowe wydarzenie, które co roku przyciąga młode talenty z całego świata. Osiągnięcia Kasi otwierają przed nią nowe możliwości i stwarzają szansę na dalszy rozwój artystyczny. Kasia jest przykładem, że ciężka praca i determinacja prowadzą do sukcesu.

– Przed nią teraz kolejne wyzwania i możliwości. Już w niedzielę wyrusza do Częstochowy po kolejną nagrodę w Międzynarodowym Konkursie Piosenki Maryjnej „Sancta Maria”. W sobotę, 1 czerwca zaśpiewa na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Disneya w Rzeszowie. W przyszłości będzie można ją zobaczyć również w naszym mieście – informują najbliżsi Kasi.

Jesteśmy dumni z osiągnięć Sądeczanki i czekamy na kolejne sukcesy! Gratulacje dla Kasi!

Fot.: Adrian Maraś, Katarzyna Bodziony

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź