miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Kolejne zwolnienia w nowosądeckim Urzędzie! Jeden z dyrektorów wydał oświadczenie

1 5 299

Niemal każdy kolejny dzień przynosi kolejne zwolnienia w sądeckim magistracie. Z pracą pożegnało się już kilkunastu dyrektorów, a to bez wątpienia nie koniec reorganizacji pracy w nowosądeckim Urzędzie Miasta, zapowiadanej przez nowego prezydenta i jego zastępcę.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: 200 zł miesięcznie dla radnych? Jest projekt uchwały!

 

W ostatnich dniach zmiany kadrowe dotknęły m.in. Wydział Kultury, Sportu, Komunikacji Społecznej i Promocji; Wydział Zdrowia i Wydział Środowiska. Ze stanowiskiem pożegnali się także komendant Straży Miejskiej Dariusz Górski i Leszek Langer, dyrektor Sądeckiego Urzędu Pracy w Nowym Sączu.

Dzisiaj wiadomo już, że dołączyli do nich: Małgorzata Grybel – szefowa kancelarii prezydenta, Marek Nieć – dyrektor Wydziału Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Ludności, Alina Marek – dyrektor Wydziału Przedsiębiorczości i Funduszy Zewnętrznych oraz Mirosław Trzupek – dyrektor Wydziału Architektury i Budownictwa, który za pośrednictwem Facebooka postanowił wydać krótkie oświadczenie:

 

Według nieoficjalnych informacji w dniu wczorajszym z pracą pożegnali się również: Dariusz Różycki – szef kontroli wewnętrznej, Krzysztof Popiela – pełnomocnik ds. Romów, Anna Tokarz – kierownik Biura Rady Miasta.

Marek Jaśkiewicz
fot. Marek Jaśkiewicz

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. Michał pisze

    Bardzo dobra decyzja. Trzeba ograniczać wydatki administracyjne, gdyż rozbudowana biurokracja upośledza funkcjonowanie Urzędów Miejskich.

Zostaw odpowiedź