miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Koniec utrudnień na nowosądeckim Rynku! Kostka ułożona, ruch samochodów wraca do normy

1 1 399

Wczoraj, 29 listopada w samo południe prezydent Ludomir Handzel wraz z wiceprezydentem Arturem Bochenkiem oficjalnie otworzyli przejazd ulicą Kazimierza Wielkiego i zachodnią pierzeją Rynku. Tym samym zakończyły się utrudnienia dla kierowców i zmiany w organizacji ruchu. 

 

Czytaj również: FAKRO liderem rankingu Firm Rodzinnych Forbes

 

– Dokonaliśmy odbioru prac remontowych jezdni wokół sądeckiego Rynku. Rusza normalny ruch i bardzo się cieszę, że prace zostały wykonane w terminie – powiedział prezydent Ludomir Handzel– Nareszcie nawierzchnia wokół Rynku wygląda solidnie i bezpiecznie – dodał wiceprezydent Artur Bochenek

 

 

 

Prace obejmowały między innymi wykonanie nawierzchni z kostki kamiennej na podbudowie betonowej na jezdni wokół Rynku oraz na przylegających skrzyżowaniach. Wyremontowano również ponad 100 metrowy odcinek ulicy Kazimierza Wielkiego. Poprawiona została także nawierzchnia z kostki kamiennej na ulicy Piotra Skargi i Lwowskiej. 


Prace rozpoczęły się 5 lipca br. Koszt wykonanych robót: 3.730.691,90 zł. 

Opr. Rafał Kmak
fot. UMNS

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. 8 pasażer pisze

    Ok, fajnie. Tylko po co włączyli sygnalizację świetlną na ul. Lwowskiej i ul. Matejki (zwłaszcza na Matejki). Na Lwowskiej, przy moście można to jeszcze jakoś zrozumieć, ale na Matejki? Przez pewien czas tych świateł nie było i i ruch odbywał się płynnie, moim zdaniem.

Zostaw odpowiedź