miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Łącznik ul. Długoszowskiego i Jamnickiej w Nowym Sączu powstanie! Przetarg ogłoszony

1 1 220

Dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg w Nowym Sączu poinformował o ogłoszeniu przetargu na rozbudowę drogi, która połączy ul. Długoszowskiego z ul. Jamnicką na Osiedlu Falkowa.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Renowacja ul. Wąskiej wkrótce stanie się realna! [ZDJĘCIA]

 

– Zmodyfikowaliśmy zadanie o wykonanie nawierzchni, która będzie zrealizowana w technologii betonowej. Zakres pozostałych prac nie zmienia się – podkreślił Adam Konicki, dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg w Nowym Sączu.

Rozbudowa drogi polegać będzie na budowie chodnika oraz jezdni o nawierzchni betonowej, rozbudowie systemu kanalizacji zamkniętej, a także budowie wodociągu. Jeżeli uda się wyłonić wykonawcę, MZD planuje zakończyć prace w terminie do 30 listopada tego roku.

Szczegółowe informacje na temat ogłoszonego przetargu znajdują się na stronie internetowej Miejskiego Zarządu Dróg w Nowym Sączu: http://mzd.nowysacz.pl/Rozbudowa-drogi-laczacej-ul-Dlugoszowskiego-z-ul-Jamnicka-wraz-z-wodociagiem-w-Nowym-Saczu.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: Biuro Prasowe UM NS

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. Janusz pisze

    Nonsens, nikomu to nie potrzebne. Sami mieszkańcy nie chcieli budowy tego łącznika przy pierwsyzm przetargu. Lepiej wydać tą kase na remont Jamnickiej która wygląda jak ser szwajcarski!!!

Zostaw odpowiedź