miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Łagodzenie obostrzeń spowodowanych koronawirusem! Kursy MPK w niedzielę i święta wg starego rozkładu jazdy

0 945

 

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Nowym Sączu informuje, że z dniem 7 czerwca (niedziela) przywrócone zostają rozkłady jazdy wszystkich autobusów, które w związku z pandemią zostały odwołane. Tyczy się to siatki połączeń zaplanowanej w niedzielę i święta. Przypomnijmy, ze względu na ograniczenie funkcjonowania jednostek systemu oświaty oraz ogłoszeniem na terenie całego kraju stanu epidemii, podjęto decyzję o czasowym ograniczeniu komunikacji miejskiej na terenie Miasta Nowego Sącza oraz gmin – członków porozumienia gminnego. Ograniczenia funkcjonowały od 22 marca 2020 r.

 

Czytaj również: Kolejni ozdrowieńcy z Nowego Sącza! Zaraza omija nas szerokim łukiem,
oby tak dalej [Raport 26.05.2020]

 

W związku z wprowadzeniem w kraju kolejnych etapów łagodzenia obostrzeń epidemicznych, po przeprowadzeniu uzgodnień z gminami będącymi członkami porozumienia transportu zbiorowego z dniem 7 czerwca przywracamy komunikację miejską w niedzielę i święta – czytamy w komunikacie spółki.
 
Od tego dnia wszystkie linie komunikacji miejskiej kursować będą według zasadniczych rozkładów jazdy, w tym również w niedzielę i święta z zachowaniem obowiązujących obostrzeń.

 

 

 

Rafał Kmak
fot. MPK Nowy Sącz

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź