miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Łukasz Pławecki z wizytą u Prezydenta Miasta Nowego Sącza!

0 828

Wczoraj (28 listopada), popularny sądecki kickboxer, właściciel i zawodnik klubu sportów walki „Halny Nowy Sącz”, Łukasz Pławecki złożył wizytę w sądeckim ratuszu. Gościli go nowo wybrany prezydent Ludomir Handzel oraz radny Tomasz Gajdosz. Panowie rozmawiali przede wszystkim na temat rozwoju sportu w regionie.

 

Czytaj również: Sandecja znowu zwycięska! Twierdza K47 nadal niezdobyta [WIDEO, ZDJĘCIA]

 

Popularny „Boom Boom”, który na październikowej gali HFO 5 popisał się efektownym nokautem, zdobywając tym samym tytuł Mistrza Świata IPCC, pogratulował nowo wybranemu prezydentowi wygranej w wyborach.

 – Dziś miałem przyjemność odwiedzić naszego nowo zaprzysiężonego prezydenta Ludomira Handzla, by porozmawiać o sporcie w naszym mieście. Jeszcze raz gratuluje zwycięstwa w wyborach i cieszy mnie to, że nasze zwycięstwa nastąpiły jedno po drugim. Moje w walce o tytuł mistrza świata, a prezydenta w demokratycznych wyborach – podzielił się wrażeniami ze spotkania Łukasz Pławecki.

Przed utytułowanym zawodnikiem z Nowego Sącza kolejne wyzwania, a najbliższe to gala Fight Exclusive Night, która odbędzie się 12 stycznia w Lublinie, gdzie przeciwnikiem Łukasza będzie Dominik Zadora – zawodnik Muay Thai, który także na koncie ma sporo sukcesów. Stawką pojedynku jest tytuł mistrzowski w formule K-1.

 

Opr.: Marcin Cięciwa

Źródło i Fot.: Facebook | Łukasz Pławecki

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź