miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Mamy kolejne nagranie z sądeckiego wysypiska! Odpady Bio nieprawidłowo składowane?

0 2 213

Po co ta segregacja? Po co te kolorowe worki? Na filmie widać gołym okiem, jak traktują segregowane odpady – mówi nasz czytelnik po obejrzeniu filmu, do którego udało nam się dotrzeć. Nagranie o którym mowa nie powstało wcześniej niż luty 2020 roku – wtedy to zakupiony został nowy, specjalistyczny samochód widoczny na filmie, należący do nowosądeckiej spółki NOVA, podmiotu w całości należącego do Urzędu Miasta Nowego Sącza. 

 

Czytaj również: Sądeckie Wodociągi z wielomilionowymi inwestycjami

 

Film przedstawia zrzut worków składujących materię BIO. Zdarzenie ma miejsce na nowosądeckim wysypisku śmieci przy ul. Tarnowskiej w Nowym Sączu. Już jutro, 15 lutego w nowosądeckim magistracie odbędzie się kontynuacja Nadzwyczajnej Sesji Rady Miasta Nowego Sącza. Jej tematem jest sytuacja w spółce oraz stosunek Zarządu do nieprawidłowości wystosowanych przez Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska – pisaliśmy o tym tutaj – KLIK. 

O wynikach działań WIOŚ i Radnych Miasta Nowego Sącza będziemy informować na bieżąco. Poniżej prezentujemy nagranie ukazujące składowanie BIO odpadów na wysypisku.

 

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź