miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Miejskie zakończenie roku szkolnego w Nowym Sączu [ZDJĘCIA]

0 341

W Miejskim Ośrodku Kultury przy Al. Wolności w Nowym Sączu odbyło miejskie zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Wcześniej w kościele św. Kazimierza odprawiona została Eucharystia za wszystkich uczniów i nauczycieli.

 

Czytaj również: Barwny korowód na czele z królową Jadwigą przeszedł ulicami miasta [ZDJĘCIA]

 

– Nauczyciel ociera się o wieczność, bo nigdy nie wiadomo, gdzie są granice jego wpływów i to jest prawda. Najbardziej w pamięci zapisują się błędy nauczycieli i za to, że tych błędów w Nowym Sączu nie było serdecznie dziękuję. Wynika to nie tylko z wiedzy, ale również z postaw moralnych. Szkoła sądecka jest szkołą bez zarzutów. Najtrwalszy podarunek w życiu, to wykształcenie i należy o tym pamiętać. Uczeń zawdzięcza rodzicom życie, a nauczyciel życie dobre i szczęśliwe. Życzę udanych, radosnych i bezpiecznych wakacji dla każdego – powiedział Jerzy Gwiżdż, zastępca prezydenta Miasta Nowego Sącza.

Miejskie zakończenie roku szkolnego w Nowym Sączu zbiegło się z obchodami 175-lecia Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Świętej Jadwigi Królowej i z tej okazji dzieci przygotowały specjalne przedstawienie. Na scenie zaprezentowały swoje talenty aktorsko-wokalne.

Agnieszka Michalik
Fot.: Agnieszka Michalik

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.