miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Mieszkanka Nowego Sącza potrzebuje wsparcia w walce z rakiem! O chorobie dowiedziała się tuż przed ślubem

0 2 454

Grażyna jest niezwykle dzielną i pogodną osobą.Tuż przed ślubem jej życie wywróciło się do góry nogami. Lekarze zdiagnozowali u niej nowotwór złośliwy jajnika. Mimo to, ani przez chwilę się nie poddała. Ślub się odbył. Był piękny i prawdziwie szczęśliwy, chociaż Grażyna pod suknią ślubną miała już bliznę po operacji. Wkrótce po uroczystości rozpoczęła cykl chemioterapii, przez co w trakcie podróży poślubnej gubiła pierwsze włosy. Ale to wszystko, ani na chwilę, nie przeszkodziło jej w czerpaniu radości z życia.

Czytaj również: Andrzej Gut-Mostowy: Do Powiatu Nowosądeckiego i Gorlickiego trafiło 5 364 600,00 zł z programów sportowych Ministerstwa Sportu i Turystyki

Choruję, ale na ile jest to możliwe, staram się żyć najpełniej jak umiem. Przeszłam dwie operacje – w trakcie drugiej usunięto mi śledzionę i wyłoniono stomię. Niedługo czeka mnie też drugi cykl chemioterapii. Mimo tego nie chcę rezygnować ze swoich pasji miłości do gór i żeglarstwa, więc nie rezygnuję, tylko modyfikuję plany. Marzenia pozostają te same: wejść na niejedną jeszcze górę i pożeglować po nieznanych wodach  pisze w opisie swojej zbiórki.

Przez chorobę Grażyna musiała zrezygnować z pracy zawodowej, a koszty związane z leczeniem znacznie przewyższają jej obecne możliwości finansowe. Potrzebuje wsparcia w sfinansowaniu wizyt lekarskich, badań diagnostycznych, leków, rehabilitacji oraz dojazdów do ośrodków leczenia. Z tego powodu zdecydowała się poprosić o pomoc i założyła zbiórkę w Onkofundacji Alivia. 

Mamy już 13 tysięcy złotych!
Dzięki ofiarności ludzi z Nowego Sącza, ale i całej Polski udało się już zebrać ponad 13 tysięcy złotych! Zbiórkę wsparło ponad 100 osób! Darowizny przekazują bliscy, przyjaciele, znajomi, ale również anonimowi darczyńcy. “Gorąco wspieram! Też miesiąc przed ślubem miałam operację, tylko mastektomię, więc znam te emocje, jednak teraz 5 lat później tulę upragnionego synka! 🙂 Spełnienia marzeń! Wszystko Będzie Dobrze!” – pisze anonimowy darczyńca. “Grażynko, trzymam kciuki! Dasz radę!” – dodaje pani Gosia. Słowa wsparcia dla Grażyny płyną od wielu osób!

Dzięki dotychczas zebranym środkom Grażyna mogła już sfinansować badania diagnostyczne, konsultacje medyczne, a także transport do szpitala. Jednak potrzeby wciąż rosną, dlatego tak ważne jest zebranie pełnej kwoty. Do osiągnięcia celu zbiórki brakuje nieco ponad 36 tysięcy złotych. 

Dodaj Grażynie odwagi do walki z rakiem!

Grażynę można wspierać na wiele sposobów:

  • wpłacając dowolną kwotę na zbiórkę: https://onkozbiorka.pl/grazyna-filipiak  ,
  • udostępniając informacje o zbiórce,
  • przekazując 1,5% podatku w rocznym zeznaniu podatkowym – w odpowiedniej rubryce należy podać numer KRS Onkofundacji Alivia: 0000358654 oraz cel szczegółowy: Grażyna Filipiak, koniecznie z numerem identyfikacyjnym: 111774.

Dziękujemy darczyńcom za każdą, nawet najmniejszą przekazaną kwotę oraz wszystkim osobom, które udostępniły informację o zbiórce.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź