miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Młodzi liderzy rządzą w Nowym Sączu

Rozpoczęło się XIV Forum Ekonomiczne Młodych Liderów

0 422

W Nowym Sączu rozpoczęło się Forum Ekonomiczne Młodych Liderów. Ta cykliczna impreza odbywa się już po raz XIV. Ideą nawiązuje do Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju. Jest to największe spotkanie społeczno-ekonomiczne młodych liderów w Europie. Potrwa do 6 września.

 

Czytaj również: Agropromocja – będzie się działo!

 

Wszystkim uczestnikom życzę udanych i owocnych obrad oraz wielu wspólnych projektów – powiedział podczas rozpoczęcia forum Patryk Wicher, radny województwa małopolskiego. – Kilka lat temu miałem wielki zaszczyt być panelistą w ramach w/w wydarzenia, gdzie wraz z Jaśkiem Melą, Michałem Mółką i z innymi prelegentami rozmawialiśmy o roli wolontariatu m.in. w rozwoju gospodarki – dodał Wicher. 

 

 

Forum Młodych Liderów obejmuje panele dyskusyjne, wykłady, prezentacje i warsztaty tematyczne podczas, których młodzi zdobywają praktyczną wiedzę i umiejętności, które później mogą wykorzystać z powodzeniem w swoim przyszłym życiu zawodowym. Wydarzenie zgromadzi około 400 młodych osób z 30 krajów, które wspólnie omówią kwestie ekonomiczne, gospodarcze i społeczne. Uczestnicy będą mieć szansę poznać zdanie ekspertów i prawdziwych liderów ze świata ekonomii, polityki, nauki i biznesu. Tematy, które poruszą, będą oscylować głównie wokół tezy „Umiejętności przyszłości dla przyszłych liderów”.

Organizatorzy zapowiadają wielu gości specjalnych: prezes Państwowego Gospodarstwa Wodnego – Wody Polskie Przemysław Daca czy przedstawiciele KGHM Polska Miedź S.A. Radosław Żydok. Spotkania będą się odbywać w Wyższej Szkole Biznesu w nowym Sączu, a także w Krynicy-Zdroju.

Opr. Rafał Kmak
fot. FB, MlodziLiderzy (archiwum)

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź