miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Mularczyk: „Życzę wszystkim parlamentarzystom, także Piotrowi Naimskiemu, żeby na tej liście się znaleźli”

2 1 643

W sobotę (13 lipca) prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński poinformował o wyznaczeniu osób na pierwsze miejsca na listach w poszczególnych okręgach wyborczych. Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Arkadiusz Mularczyk został rekomendowany na lidera listy w okręgu sądecko-podhalańskim. Za niedługo znane będą pozostałe nazwiska.

 

Czytaj również: Mularczyk liderem listy PiS! Naimski wyautowany?

 

– Chcę podziękować kierownictwu mojej formacji: prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu oraz premierowi Mateuszowi Morawieckiemu za wsparcie mojej kandydatury i rekomendację w tych wyborach jako lidera listy w Nowym Sączu. Jest to duży zaszczyt i zobowiązanie. W ostatnich wyborach startowałem z siódmego miejsca i osiągnąłem wynik prawie 37 tysięcy głosów. W 2011 roku startowałem z pierwszego miejsca (w poprzednich wyborach również). Po ośmiu latach wracam do bycia liderem listy w Nowym Sączu. Jest to dla mnie duże zobowiązanie do pracy na rzecz naszego regionu, ale też i kraju. Lista jest nadal przedmiotem organizacji, zgłosili się parlamentarzyści oraz radni różnych szczebli. Będzie ona stopniowo ujawniana przez władze partii. Chcielibyśmy uzyskać jak najlepszy wynik w całym okręgu – powiedział Arkadiusz Mularczyk.

Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej zaznaczył, że najważniejszy jest szeroko rozumiany rozwój Sądecczyzny. Inwestycje, które czekają na realizację, to m.in.: budowa „Sądeczanki”, linii Podłęże-Piekiełko oraz trzeciego mostu na rzece Dunajec. – Warto zastanowić się nad kolejnymi kierunkami studiów w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej oraz rozbudową szpitala w Nowym Sączu i poprawą warunków świadczenia opieki zdrowotnej – zauważył.

Poseł Rzeczypospolitej Polskiej Arkadiusz Mularczyk podkreślił również, że nie posiada informacji na temat tego, iż poseł Piotr Naimski chciał zaszkodzić jego osobie w starcie w wyborach parlamentarnych. – Kibicuję wszystkim parlamentarzystom, żeby pojawili się na listach i zaangażowali się w kampanię, również radnym. Uważam, że każda osoba, która działa od lat na terenie Sądecczyzny i naszego regionu będzie wzmocnieniem tej listy. Życzę wszystkim parlamentarzystom, także Piotrowi Naimskiemu, żeby na tej liście się znaleźli i dali z siebie wszystko w kampanii wyborczej i abyśmy po raz kolejny wygrali – dodał Mularczyk.

Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej zaakcentował, że w najbliższych kilkunastu dniach władze partii PiS ujawią pozostałe nazwiska osób, które będą kandydować w nadchodzących wyborach parlamentarnych. Lista będzie reprezentować okręg nr 14, który składa się z pięciu powiatów: nowosądeckiego, limanowskiego, gorlickiego, tatrzańskiego oraz nowotarskiego.

Agnieszka Michalik
Fot.: Agnieszka Michalik

Komentarze Facebook
Zobacz również
2 Komentarze
  1. miastons pisze

    zakładając analogicznie że to naimski byłby liderem a nie muł to gość żlożyłby już kilka wniosków do sądu łącznie z oskarżeniem wyświetlacza na jagielońskiej z porno za porażke. tyle powagi i honoru. a tak to uśmieszek bo przy korytku będzie mógł domek żonce wyremontować bo się ogrodzenie sypie

  2. Jerzy pisze

    Wobec powyższego że Mularczyk startuje i to z pozycji pierwszej .Należy się spodziewać gości w Nowym Sączu rekomendujących Mularczyka tzn. Naczelnika Kaczyńskiego , Prezydenta RP oby nie na cmentarzu , Premiera pod Piłsudskim nie dorobionym może w końcu zostanie podpisany . czyżby już o tym ojcu niepodległości już zapomniano? Mularczyk nie jest przyspawany do fotela sejmowego , i powinien go ktoś zmienić mniej pazerny . Miliardy reparacji jakie Mularczyk wywalczył od Niemców powinny wzbogacić Polskę i dostaniemy na trzeci Most na Dunajcu . czym się chwali jako by Sącz miał dziękować Mularczykowi za pomoc w budowie Sądeczanki , trasy kolejowej przez Piekiełko , i trzeciego mostu. zasług Mularczyka dla Nowego Sącza jak nie było tak niema . Sądeczanie powinni podziękować Mularczykowi i wybrać innego posła na jego miejsce.

Zostaw odpowiedź