miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

#NajlepszyPlanDlaMłodych zawitał do Nowego Sącza

0 418

Młoda Prawica z Nowego Sącza zaingurowała akcję #NajlepszyPlanDlaMłodych w regionie. – To ponad partyjna, ponad światopoglądowa, ogólnopolska inicjatywa, której celem jest znalezienie wspólnych najważniejszych dla młodego pokolenia wyzwań i celów w jakim kierunku powinna pójść Polska – komentuje Jarosław Baziak, przedstawiciel Młodej Prawicy.

 

Czytaj również: Marcinkowice: jest sześć oświetlonych przejść dla pieszych!

 

Lider sądeckiego oddziału Jakub Kruczek wskazywał na cztery najważniejsze filary akcji jakim są: dialog, edukacja, praca i klimat. Każdy z nich będzie poddawany szerokiej dyskusji społecznej do której Młoda Prawica zaprasza wszystkie młodzieżówki partyjne, młodzieżowe rady miasta oraz stowarzyszenia.

 

 

Z kolei Szef Gabinetu MNiSW Tomasz Michałowski tłumaczył jak ważnym jest to, aby to młodzi byli słyszalni w Warszawie. Często to właśnie ich pomysły, są drogą jaką powinni podążać w polityce, a im trzeba dać szansę, umożliwić działanie.

W przyszłości będzie można oczekiwać wypracowania wspólnego #NajlepszegoPlanuDlaMlodych. W całej Polsce, w kilkudziesięciu miastach Młoda Prawica wychodzi z inicjatywą nowego programu dla młodych. Odbywają się spotkania, debaty, dyskusje. Czekamy z niecierpliwością na efekty.

Opr. Rafał Kmak
źródło: facebook

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź