miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Naszego dzielnego wojownika, Kacperka pożegnamy w poniedziałek. Mnóstwo kondolencji i słów wsparcia

0 8 079

Pogrzeb Kacpra Basty odbędzie się w najbliższy poniedziałek (6 września) w Kościele pw. Świętej Trójcy w Dąbrówce (Nowy Sącz). Modlitwa różańcowa odbędzie się o 11:30, Msza św. odprawiona zostanie o godz. 12:00. – Ostatnie pożegnanie naszego dzielnego wojownika 💔 😭 – poinformowano na profilu Facebookowym Drużyny Kacpra Basty.

 

Czytaj również: Policyjny pościg za pijakiem! Miał 1,5 promila, grozi mu 5 lat więzienia

 

– Droga Drużyno, wybaczcie jeśli ten post będzie bez składu i ładu ale ciężko pozbierać słowa jeśli serce rozpadło 💔 się na milion kawałków. Kiedy tworzyliśmy z Magdaleną Sznajder i Michał Kądziołka – Radny Rady Miasta Nowego Sącza Drużynę Kacpra Basty nie sądziliśmy że odezwie się tyle osób chętnych do pomocy Kacperkowi. Przez pierwsze kilka dni mój telefon przeżywał prawdziwe oblężenie. Ale to było coś wspaniałego. Świadomość że wokół nas jest tyle dobra. Mieliśmy świętować zwycięstwo… Niestety Pan Bóg miał inny plan😭😭😭.

Z całego serca dziękuję wszystkim członkom naszej drużyny. To był zaszczyt być z Wami jej częścią.
Kochany Kacperku choć bardzo chcieliśmy nie udało się 😥😥😥. Wierzę że tam gdzie teraz jesteś, jesteś szczęśliwy choć my płaczemy za Tobą.
Scaliłeś tyle dobrych serc i na zawsze w naszych sercach pozostaniesz jako Najdzielniejszy Wojownik.

Jeszcze raz bardzo wszystkim dziękuję – czytamy wzruszający wpis Pani Justyny na profilu FB Drużyny Kacpra Basty.

 

Nowosądeczanin Kacper Basta, dla którego rzesze mieszkańców naszego regionu zbierało pieniądze na wsparcie z chorobą zmarł w piątek. Kacper cierpiał na mięsaka Ewinga. Pomoc i wsparcie Kacper otrzymywał od kilku lat, m.in. poprzez akcję “Cytrynka”, festyny i Biegi św. Rocha. Chłopczyk zmarł dzisiaj o 7:00 rano, w domu. Otoczony był wsparciem i miłością rodziny. – Kacperku oręduj za nami w niebie – czytamy wzruszający komunikat w mediach społecznościowych. Kacper Basta miał 16 lat. W lutym 2019 roku zachorował na raka kości udowej, mięsaka Ewinga. Choroba rozpoczęła się kilka miesięcy wcześniej od złamania kości udowej.

 

 

Na profilach społecznościowych pojawiło się mnóstwo słów wsparcia oraz kondolencji internautów, znajomych i rodziny Kacpra Basty:

Kordian Cieślik Wspierałem pomoc dla tego Chłopca, los chciał inaczej😔
Spoczywaj w Pokoju 
😔

 

Michał Kądziołka Moje serce dzisiaj pękło 💔 Kacperku oręduj za nami w niebie 😢

 

Emilka Kantor Nie wierzę 😭😭😭Miesiąc temu poznaliśmy się na jednym oddziale, trafiliśmy do jednego pokoju 😭💔💔🙏

 

Halina Węgrzyn Niech Aniołowie zaniosą go do nieba 

Monika Rutecka To tak strasznie boli gdy gasnie tak młode życia łzy same napływają do oczu, wyrazy współczucia dla rodziny

Ola SzczygiełNie wiadomo co powiedzieć ani napisać… Wyrazy współczucia dla rodziny Natalka trzymaj się!!! ❤️❤️❤️

 

Agnieszka MatusikOdszedłeś zdecydowanie za szybko…… Spoczywaj w pokoju Kacperku 😔😔😔😔😔

 

Emilka KantorPoznaliśmy się tak niedawno w szpitalu na jednym oddziale…💔 Trafiliśmy do jednego pokoju i mialam okazję go poznać, jego wspaniałą mamę Ela Basta a słuchając jego historii można składać ukłony z podziwu ile ten chłopak miał w sobie siły. Tak mocno walczył, nie tracąc wiary 😭Ogromne wyrazy współczucia 😭💔Kacper pilnuj Nas i czuwaj nad Nami 🙏💔😭

 

Monika SzacońKacperku to nie tak miało być 🖤😭🖤 Elu wyrazy współczucia dla całej rodziny

 

Arkadiusz Chmielowski Chłopaku to nie tak miało się skonczyć. Wyrazy współczucia dla rodziny, przyjaciół. 😥😥😥

 

Justyna Kądziołka Kacperku 😭😭😭

 

 

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź