miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nie żyje pieszy potrącony na pasach! Jutro pogrzeb 55-letniego mężczyzny

1 8 431

Zmarł 55-letni mężczyzna, który 9 listopada został potrącony na pasach na ul. Nawojowskiej w Nowym Sączu. Przypomnijmy, około godz. 17:35 doszło do wypadku. – … Na pasach w okolicy sklepu ABC doszło do potrącenia. W mężczyznę uderzył czerwony Lexus. Jest policja, straż pożarna, pogotowie ratunkowe. Buty leżą obok miejsca zdarzenia, jest pełno krwi. Doszło do mocnego uderzenia, przeleciał 8 metrów, stan poszkodowanego był bardzo ciężki. Mężczyzna przed 60-tką musi walczyć o życie, będzie ciężko … – informował nas czytelnik.

 

Czytaj również: Jest dobrze! Sądeckie WSB-NLU z hitem rekrutacji na rok akademicki 2020/2021

 

Pogrzeb zaplanowany jest na jutro (27 listopada) na godz. 14:00 w Kościele MBB w Nowym Sączu – Zawadzie. Modlitwa różańcowa o godz. 13:30 – informuje rodzina.

 

 

Na Sądecczyźnie od 1 stycznia do 20 listopada 2020 roku doszło do około 300 wypadków w których zginęło 10 osób (w tym 4 w ciągu ostatnich kilku tygodni). Niestety większość z nich to piesi… W tych zdarzeniach rannych zostało ponad 360 osób, w tym część ciężko…

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. Zenon pisze

    Najwyższa pora wprowadzić obowiązek noszenia elementów odblaskowych przez przechodniów także w terenie zabudowanym.Zresztą w terenie niezabudowanym tego obowiązku nikt nie respektuje i nie egzekwuje.Z reguły wygląda to tak że na tle czarnego asfaltu wyłania się ubrany na czarno przechodzień często idący wcale nie skrajem jezdni.Ile jeszcze ludzi musi zginąć aby wreszcie ktoś o tym pomyślał.

Zostaw odpowiedź