miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nie żyje prezes „3 Koron”. Zmarł za kierownicą swojego Lexusa

0 21 327

Nie żyje prezes spółki CD Locum, właściciela galerii Trzy Korony Stanisław Kosoń. To była nagła śmierć. Tragedia miała miejsce w piątek na autostradzie A4, w okolicach Dębicy. Do Grupy Kapitałowej CD Locum należy nie tylko sądecka galeria. To także centra handlowe w Dębicy, Mielcu i Jarosławiu.

 

Czytaj również: Prawie 60 tys. złotych wsparcia dla poszkodowanych przez trąbę powietrzną

 

– W piątek, przed godz. 15, dyżurny dębickiej komendy został poinformowany o zdarzeniu, do którego doszło na autostradzie A4, na wysokości miejscowości Paszczyna. Ze wstępnych informacji wynika, że kierujący lexusem nagle zjechał z pasa, uderzył w bariery i się zatrzymał. 57-letni mężczyzna prawdopodobnie zasłabł za kierownicą. Mimo podjętej reanimacji, jego życia nie udało się uratować – informuje KMP w Rzeszowie.

Przyczynę śmierci stwierdzi przeprowadzona sekcja zwłok. Wyjaśnieniem dokładnych okoliczności śmierci Stanisława Kosonia zajmie się policja. 57-latek był prezesem grupy kapitałowej CD Locum. To firma rodzinna, zajmująca się budową oraz zarządzaniem nieruchomościami. Działa na polskim rynku od ponad 20 lat.

 

źródło: KMP Rzeszów
fot.: archiwum

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź