miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nietypowe atrakcje i aktywne zajęcia, czyli Festiwal Czasu Wolnego

0 329

Na nowosądeckim rynku już 20 maja odbędzie się po raz pierwszy w Nowym Sączu Festiwal Czasu Wolnego. Ponad dwudziestu wystawców zaprezentuje, jak aktywnie i ciekawie można spędzać czas wolny w mieście. Na przybyłych czekać będą liczne konkursy z nagrodami.

 

Czytaj również: Posąg Aslana i wyposażenie dla szpitala, czyli Budżet Obywatelski Nowego Sącza 2019

 

20 maja na rynku w Nowym Sączu odbędzie się Festiwal Czasu Wolnego. Rozpocznie się on o godz. 10.00 i potrwa do godz. 16.00. – Jest to wydarzenie, podczas którego będą przedstawione różnego rodzaju aktywności i możliwość, jakie mają mieszkańcy, aby spędzić wolny czas. Przedstawiamy część bogatej oferty, naszym zdaniem najciekawszej – mówił Tomasz Michałowski, zastępca dyrektora Wydziału Kultury, Sportu, Komunikacji Społecznej i Promocji.

Ponad dwudziestu wystawców zaprezentuje, jak można ciekawie i aktywnie spędzić czas w Nowym Sączu. Na przybyłych będą czekać konkursy z nagrodami, wśród których będą m.in. gadżety czy karnety na siłownię. – Idea jest taka, że chcemy pokazać, co w mieście jest do zrobienia. Z ramienia klubu wystawimy rowerki, czy bieżnie. Chcemy pokazać, że razem można się fanie bawić i wykorzystać czas wolny, by podnieść poziom endorfin i fajnie się bawić. Zachęcamy, aby przyjść i być z nami – powiedział Tomasz Solecki z Fitness Station.

Gościem specjalnym będzie Jędrzej Myszkowski, który pobił ostatnio rekord Guinnessa w liczbie rozegranych meczów bez przerwy. Nie zabraknie także dobrze znanych sądeckich grup artystycznych czy sportowych jak np. ScreamoTrickz. – Nasza grupa trenuje połączenie sztuk i sportów walki w postaci trickingu. Przy naszym stoisku będzie pokazywać figury i zapraszam do wzięcia udziału w imprezie – Andrzej Stec, trener ScreamoTrickz.

 

MK
Fot.: MK, nowysacz.pl (zdj. ilustracyjne)
Plakat: nowysacz.pl

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.