miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Niezwykła kolacja z okazji walentynek w Knedel Hospoda Brovar ❤️❤️❤️

0 1 006
 

Z okazji święta zakochanych, już 11 lutego w Knedel Hospoda Brovar będziemy mieli okazję skosztować wyjątkowego menu, nad którym pieczę będzie mieć nowy szef kuchni Restauracji. Rezerwację stolika i niespotykaną kolację możemy zjeść o godz. 17:00 lub 20:00 – Ahoj! Kolacja walentynkowa z muzyką na żywo już wkrótce! Już teraz zarezerwuj stolik dla siebie i swojej drugiej połówki! – zachęcają organizatorzy. Koszt od osoby to jedyne 99 złotych.

Czytaj również: Wyjątkowa, walentynkowa kolacja w Sądeckiej Winiarni ❤️‍🔥❤️‍🔥

Podczas kolacji, którą przygotuje dla Was nowy szef kuchni będziemy mogli posłuchać występu Aleksandry Gryzło w akompaniamencie Patryka Kruczka. Dodatkowo, dla każdego Gościa, czekać będzie kieliszek wina musującego na powitanie! Menu w postaci przystawki, zupy, dania głównego i deseru znajdziesz poniżej 😉

Zarezerwuj stolik już teraz 🙂 kontakt: 515 454 145

 

 

Knedel Hospoda Brovar zaprasza. Jedyne takie miejsce w Małopolsce
Knedel Hospoda Brovar, to miejsce, które przeczy powszechnemu twierdzeniu, że na Jagiellońskiej nie dzieje się nic i jest to ulica praktycznie wymarła. W odremontowanych wnętrzach znajduje się miejsce, które łączy w sobie kuchnię austro-węgierską z domowymi smakami i sądeckimi tradycjami kulinarnymi.

Czytaj również: Nietuzinkowe miejsce na mapie Nowego Sącza. Winiarnia Sądecka zaprasza

Od poniedziałku do soboty serwuje się tam lunche, pojawiają się specjalne tematyczne wkładki, a każdy weekend oznacza specjał, który pojawia się tylko raz. Knedel to jedyne miejsce w Małopolsce, gdzie serwuje się kultową laną Kofolę z kija, gdzie można spróbować oryginalnych Utopenców, czy Nakładanego Hermelina.

W okresie wiosennym i letnim, pojawia się przestronny ogródek. Miejsce jest przystosowane dla osób niepełnosprawnych, jest nie tylko szerokie wejście z wygodnym wjazdem i dużo miejsca w środku. Obsługa przeszkolona jest do opieki nad gośćmi niewidomymi. Knedel jest również miejscem przyjaznym dla zwierzaków, więc śmiało można wpaść z pupilem.

Źródło: Knedel Hospoda Brovar

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź